Ediz Hun ve Filiz Akın’ın başrolü paylaştığı Ağlıyorum filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Doğa harikası görüntülerle ve eski İstanbul manzaraları ile ekranlara gelen filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Filiz Akın Ağlıyorum filmi nerede çekildi, Filiz Akın Ağlıyorum filmi kaç yılında çekildi, Filiz Akın Ağlıyorum filmi ne zaman çekildi, Filiz Akın Ağlıyorum filmi oyuncuları isimleri nedir, Filiz Akın Ağlıyorum filmi konusu nedir, Filiz Akın Ağlıyorum filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Haldun rolü ile Ediz Hun, Nazan ve Gamze rolleri ile Filiz Akın paylaşıyor. Filmde ayrıca Harun rolü ile çocuk oyuncu Kahraman Kıral, Yeşilçam sinemasının ünlü oyuncusu Hulusi Kentmen ve kötü adam Memduh rolü ile Nihat Ziyalan rol alıyor.

Ağlıyorum filminde, ikiz kardeş olan Gamze ve Nazan, Harun adındaki bir adama aşık oluyor. Genç adam, başlarda Gamze ile ilgilense de, Nazan ile evleniyor. Bu evliliğin ardından aşkını kalbine gömen Gamze, İstanbul'a taşınıyor. Evlendikten sonra Harun'dan sıkılan Nazan, kocasını Memduh adında bir adam ile aldatmaya başlıyor. Memduh ile kaçmaya karar verdikleri sırasında yaşanan kaza Nazan'ın ölümüne neden oluyor. Olanlardan bihaber olan Haldun, karşısında Gamze'yi görünce onu karısı Nazan zannediyor. Gamze, gerçeği anlatsa da Harun'u bir türlü ikna edemiyor. Bunun üzerine Haldun ile bir hayat yaşamaya başlayan Gamze, Memduh'un ortaya çıkması ile kendisini beklenmedik olayların içinde buluyor. Filiz Akın Ağlıyorum filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betdoksan yer alıyor.

Sabah Yıldızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor? Sabah Yıldızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor?

Filiz Akın Ağlıyorum filmi kaç yılında çekildi?

Filiz Akın Ağlıyorum filmi 1973 yılında çekildi. Dram ve duygusal türleri ile ekranlara gelen film 1 Aralık 1973 tarihinde gösterime girdi. Filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda hem senaryosunu yazan hem de yapımcısı olan Muzaffer Arslan oturuyor. Ağlıyorum Yine isimli şarkıdan adını alan film, bu şarkıyı seslendiren Nilüfer’in sesinden ve şarkılarından bolca yararlanırken, Muzaffer Arslan’ın özenli yönetmenlik çalışması ile de dikkat çekiyor. Filmin müziklerini Nino Varon hazırladı.

Filiz Akın Ağlıyorum filmi ne zaman çekildi?

Filiz Akın Ağlıyorum filmi 1973 yılında çekildi. Sine Film tarafından çekilen, Acar Film tarafından gösterime hazırlanan ve seslendirmesi yapılan filmin müzikleri Odeon Müzik tarafından hazırlanmıştır. Ölen kız kardeşinin yerine geçerek, aradığı aşka kavuşan bir kadının trajik hikayesinin ekranlara geldiği film 81 dakika sürüyor.

Ankara Ekspresi filmi kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Ankara Ekspresi filmi kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Filiz Akın Ağlıyorum filmi konusu ne?

Ağlıyorum filminde, Gamze ve ikiz kardeşi Nazan, Haldun’a âşıktır. Haldun, Nazan ile evlenir ve Gamze de aşkını unutmak için İstanbul’dan gider. Nazan ise Haldun’dan sıkılmış, Memduh ile gizli bir ilişki yaşamaktadır. Nazan, Memduh ile birlikte Avrupa’ya kaçacakken bir trafik kazasında ölür. Aynı gün Haldun, Gamze’yi görünce Nazan zanneder. Gamze gerçeği anlatmaya çalışsa da Haldun onu bir türlü dinlemez. Yıllar sonra Harun isimli bir bebekleri olur. Bu sırada Memduh Avrupa’dan dönmüş, Nazan zannederek Gamze’nin peşine düşmüştür. Ailesini kurtarmaya çalışan Gamze, olanları anlatmak için Memduh ile görüşmeyi kabul eder. Görüşme anında odaya giren Haldun, her şeyi yanlış anlar.

Filiz Akın Ağlıyorum filmi nerede çekildi?

Filiz Akın Ağlıyorum filmi İstanbul’un Sarıyer ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Sarıyer’de yapıldı. Sarıyer’in farklı yerlerinde ve semtlerinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Tarabya semtinde ve Büyük Tarabya Oteli’nde çekimler yapıldı.

Filiz Akın Ağlıyorum filmi hangi kanalda oynuyor?

Filiz Akın Ağlıyorum filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 22 Haziran Perşembe günü saat 13.30’da ve aynı günün gecesi saat 23.00’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmde Filiz Akın’ı Jeyan Mahfi Tözüm, Ediz Hun’u Hayri Esen ve Hulusi Kentmen’i Sadettin Erbil seslendiriyor. 360 TV ekranlarında her gün Yeşilçam sinemasının en güzel filmleri yayınlanmaya betdoksan giriş devam ediyor.

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Filiz Akın Ağlıyorum filmi oyuncuları isimleri

  • Ediz Hun (Haldun)
  • Filiz Akın (Nazan / Gamze)
  • Kahraman Kıral (Harun)
  • Hulusi Kentmen
  • Nihat Ziyalan (Memduh)

Filiz Akın Ayrılık filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Filiz Akın Ayrılık filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri