Ediz Hun ve Filiz Akın Ayrılık filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Yeşilçam sinemasının en güzel yapımlarından biri olan Ayrılık filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Filiz Akın Ayrılık filmi nerede çekildi, Filiz Akın Ayrılık filmi hangi şehirde çekildi, Filiz Akın Ayrılık filmi ne zaman çekildi, Filiz Akın Ayrılık filmi kaç yılında çekildi, Filiz Akın Ayrılık filmi oyuncuları isimleri nedir, Filiz Akın Ayrılık filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Suna rolü ile Filiz Akın, Murat rolü ile Ediz Hun ve Vural Kral rolü ile Ekrem Bora paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Yeşim Yükselen, Ahmet Şenses, Ali Seyhan, Mustafa Yavuz, Ekrem Gökkaya, Kubilay Hakan, Yusuf Sezer, Muzaffer Yenen ve Zeki Sezer rol alıyor. Ayrılık filminde, patronu Vural’dan kaçan Suna, Murat ile tanışıyor ve aşık oluyor. Ancak Vural onları buluyor ve Suna’yı, Murat’ı öldürmekle tehdit ederek evlenmeye razı etmeye çalışıyor. Ediz Hun ve Filiz Akın Ayrılık filminin çekildiği köşk nerede, çekim yeri, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde gorabet yer alıyor.

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Filiz Akın Ayrılık filmi ne zaman çekildi?

Filiz Akın Ayrılık filmi 1972 yılında çekildi. Macera, dram, duygusal ve müzikal türleri ile ekranlara gelen film 1 Aralık 1972 tarihinde gösterime girdi. Günümüzde farklı tarihlerde ve farklı kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda filmin yapımcısı da olan Türker İnanoğlu oturuyor. Filmin senaryosunu, Erdoğan Tünaş’ın hikayesinden uyarlayarak Fuat Özlüer yazdı. Erler Film tarafından çekilen film 87 dakika sürüyor.

Yumurcak filmi nerede çekildi oyuncuları kim Yumurcak filmi ne zaman çekildi kaç yılında çekildi? Yumurcak filmi nerede çekildi oyuncuları kim Yumurcak filmi ne zaman çekildi kaç yılında çekildi?

Filiz Akın Ayrılık filmi kaç yılında çekildi?

Filiz Akın Ayrılık filmi 1972 yılında çekildi. Filmde, peşlerindeki beladan kaçarken birbirine tutulan iki gencin aşkı anlatılıyor. Suna, babasının hastalık günlerinde gangster olan Vural’a borçlanıyor. Borcunun karşılığında onun gazinosunda şarkı söylemeye başlıyor. Ancak Vural, Suna’yla evlenmek istiyor. Genç kadının itirazları Vural’ı vazgeçirmeye yetmiyor. Üzerindeki baskıdan bunalan Suna, şans eseri Murat’la karşılaşıyor ve ikisi de peşlerindeki belalı insanlardan kaçıyor. Kader birliği etmeye karar veren Suna ve Murat’ın ilk durağı Yunanistan oluyor. Fakat Vural takibi bırakmıyor.

Tatlı Dillim filmi hangi köyde çekildi nerede çekilmiştir çekildiği yer Tatlı Dillim filmi kaç yılında çekildi? Tatlı Dillim filmi hangi köyde çekildi nerede çekilmiştir çekildiği yer Tatlı Dillim filmi kaç yılında çekildi?

Filiz Akın Ayrılık filmi nerede çekildi?

Filiz Akın Ayrılık filmi İstanbul’da ve Yunanistan’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü için İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekim setleri kurulurken, bir bölümü ise Yunanistan’ın Atina ilçesinde çekildi. Atina’nın farklı noktalarında çekimler yapıldı. Ayrıca İstanbul’daki çekimlerin önemli bölümü Avrupa Yakası’nda yapılmıştır. İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Yeniköy semtinde bulunan Sait Halim Paşa Yalısı’nda da filmin çekimlerinin bir bölümü yapıldı.

Filiz Akın Ayrılık filmi hangi şehirde çekildi?

Filiz Akın Ayrılık filmi İstanbul ve Yunanistan’ın Atina şehrinde çekildi. Filmde Suna ve Murat, Vural’dan kaçmak için Yunanistan’ın Atina şehrine gidiyorlar ve orada vakit geçiriyorlar.

Senede Bir Gün filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Senede Bir Gün filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Filiz Akın Ayrılık filmi hangi kanalda oynuyor?

Filiz Akın Ayrılık filmi SKY Türk 360 TV kanalında oynuyor. Film 4 Mayıs Perşembe günü saat 17.00’de SKY Türk 360 TV ekranlarında Yeşilçam hayranları ile buluşacak. Aynı kanalda her gün Yeşilçam’ın en güzel filmleri yayınlanmaya devam ediyor. Filmde, Suna, gangster olan Vural'a borçlanıyor, borcunu ödeyemiyor ve borcu karşılığında Vural'ın gazinosunda şarkı söylemeye başlıyor. Suna'dan hoşlanmaya başlayan Vural, onunla evlenmek istiyor. Vural ile evlenmek istemeyen Suna, kumarbaz olan Murat ile tanışıyor gorabet giriş ve ikisi birlikte peşlerindeki insanlardan kaçmaya çalışıyor.

Beklenen Şarkı filmi 1971 nerede çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi kaç yılında? Beklenen Şarkı filmi 1971 nerede çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi kaç yılında?

Filiz Akın Ayrılık filmi oyuncuları isimleri

 • Filiz Akın (Suna)
 • Ediz Hun (Murat)
 • Ekrem Bora (Vural Kral)
 • Yeşim Yükselen (Belkıs)
 • Ahmet Şenses (Vural'ın Adamı)
 • Ali Seyhan (Cemal'in Adamı)
 • Mustafa Yavuz (Cemal'in Adamı)
 • Ekrem Gökkaya (Kumarbaz)
 • Kubilay Hakan (Uşak)
 • Yusuf Sezer (Arap Ahmet)

Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri

Filiz Akın Ayrılık filmi (1972) oyuncu kadrosu karakterleri

 • Muzaffer Yenen
 • Zeki Sezer (Kumarhane Müşterisi)
 • Ekrem Dümer (Kumarhane Müşterisi)
 • Süha Doğan (Cemal)
 • Oktay Yavuz (Vural'ın Adamı)
 • Halit Vurgun
 • Selahattin Güçlü
 • Ali Demir (Kumarhane Müşterisi)
 • Natuk Baytan (Piyanist)

Sarmaşık Gülleri filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Sarmaşık Gülleri filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri