Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi nerede çekildi, Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi ne zaman çekildi, Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi kaç yılında çekildi, Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi oyuncuları isimleri nedir, Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Filiz Akın ile Ediz Hun paylaşıyor. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Nubar Terziyan, Hayati Hamzaoğlu, Bülent Kayabaş, Necati Er, Kudret Karadağ, Oktay Yavuz, Yeşim Yükselen, Turgut Boralı, Ali Demir ve Cemal Goncarol alıyor. Karateci Kız filmi, babasının ölümünün sorumlularından intikam almaya çalışan genç bir kadının hikayesini ekranlara getiriyor. Filiz Akın Karateci Kız Türk filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri ve hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde adaxbet yer alıyor.

Yumurcak filmi nerede çekildi oyuncuları kim Yumurcak filmi ne zaman çekildi kaç yılında çekildi? Yumurcak filmi nerede çekildi oyuncuları kim Yumurcak filmi ne zaman çekildi kaç yılında çekildi?

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi ne zaman çekildi?

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi 1973 yılında çekildi. Macera, dram ve romantik türleri ile çekilen yapım 17 Aralık 1973 tarihinde gösterime girdi. Erler Film tarafından çekilen ve yapımcısı Türker İnanoğlu olan filmin yönetmen koltuğunda Orhan Aksoy oturuyor. Filmin senaryosunu ise Fuat Özlüer ve Erdoğan Tünaş yazdı. Filmde, babası ile birlikte yaşayan Zeynep, çiçekçilik yaparak geçimini sağlıyor. Bir gün hapishaneden kaçan 5 suçlunun, parasını alabilmek için Zeynep'in babasının öldürmesi, genç kadın için büyük yıkım oluyor. Bu olayın üzerine bir de katillerin tacizine uğrayan Zeynep, babasının katillerinden intikam almak için yemin ediyor. Genç kadın bunun için öncelikle kendisini yetiştirmeye başlıyor. Ona bu mücadelesinde Murat yardım ediyor.

Tatlı Dillim filmi hangi köyde çekildi nerede çekilmiştir çekildiği yer Tatlı Dillim filmi kaç yılında çekildi? Tatlı Dillim filmi hangi köyde çekildi nerede çekilmiştir çekildiği yer Tatlı Dillim filmi kaç yılında çekildi?

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi kaç yılında çekildi?

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi 1973 yılında çekildi. Filmin kötü adamı Ferruh'un (Bülent Kayabaş) ölürken attığı çığlıklar, 2012 yılının Eylül ayında viral video olmuş ve en çok izlenen videolar arasında yer almıştı. Şimdiye kadarki en kötü film ölüm sahnesi olarak hafızalara kazınan ve popüler olan sahne milyonlarca kez izlendi. Video, uzun çığlıkları eklemek için orijinalden düzenlenmiş olsa da izleyiciler, çığlıkların ve vurulmakta olan aktörün yavaş hareket eyleminin videonun mizahına katkıda bulunduğunu belirtmişti. 15 Mayıs 2013 tarihinde ise WatchMojo bu ölüm sahnesini En İyi 10 Komik Film Ölümü listesinde bir numaraya yerleştirmişti. Ayrıca Regular Show'un bir bölümünde bu ölüm sahnesinin parodisi yapılmıştı. Bülent Kayabaş'ın kurşunlanarak öldürüldüğü sahne için, İngiliz Independent gazetesi de, tüm zamanların en saçma ve en kötü ölüm sahnesi olduğunu yazmıştı.

Cüneyt Arkın Üç Kağıtçılar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Üç Kağıtçılar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi nerede çekildi?

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un çok farklı noktalarında çekim setleri kuruldu. Özellikle sahil şeridinde birçok sahne çekildi. Ediz Hun'un canlandırdığı polis memuru Murat'ın cenazesi Sultanahmet Meydanı'nda çekilmiştir. Çekimlere 120'si toplum polisi, 26'sı İstanbul Emniyet Bandosu'ndan olmak üzere 146 polis katıldı.

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi hangi kanalda oynuyor?

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi SKY Türk 360 TV kanalında oynuyor. Film 3 Mayıs Çarşamba günü saat 17.00’de SKY Türk 360 TV ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi oyuncuları arasında yer alan Şener Şen bu filmde 3 ayrı kişiyi seslendirmiştir. Ahmet Kostarika (Bekçi Hasan Çetin), Yılmaz Gruda (Doktor) ve Yaşar Şener (Kasım'ın yerini söylemeyen) seslendirmesini Şener Şen yapmıştır. Bülent Kayabaş’ın ölüm sahnesi ile kült olan film 83 dakika adaxbet giriş sürüyor.

Senede Bir Gün filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Senede Bir Gün filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi oyuncuları isimleri

 • Filiz Akın - Zeynep
 • Ediz Hun - Murat Akdoğan
 • Nubar Terziyan - Zeynep'in Babası
 • Hayati Hamzaoğlu - Bekir Bulut
 • Bülent Kayabaş - Ferruh Durak
 • Necati Er - Cafer Durak
 • Kudret Karadağ - Rıza Çakoz
 • Oktay Yavuz - Kasım Arpacı
 • Yeşim Yükselen - Meral
 • Turgut Boralı - Komiser
 • Ali Demir - Komiser

Beklenen Şarkı filmi 1971 nerede çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi kaç yılında? Beklenen Şarkı filmi 1971 nerede çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi kaç yılında?

Filiz Akın Karateci Kız Türk filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Cemal Gonca - Polis (Murat'ın Abisi)
 • Ahmet Kostarika - Bekçi Hasan Çetin
 • Yılmaz Gruda - Doktor
 • Yaşar Şener - Kasım'ın yerini söylemeyen
 • Hüseyin Salıcı - Rıza'yı saklayan
 • Mahmure Handan - Murat'ın annesi
 • Tevfik Şen
 • Hasan Yıldız
 • Hakkı Kıvanç
 • Murat Sümer
 • Sema Yaprak

Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri