Firewall Güvenlik Duvarı televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Firewall Güvenlik Duvarı ne zaman çekildi, Firewall Güvenlik Duvarı nerede çekildi, Firewall Güvenlik Duvarı hangi kanalda oynuyor, Firewall Güvenlik Duvarı oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Harrison Ford, Paul Bettany, Virginia Madsen, Mary Lynn Rajskub, Robert Patrick, Robert Forster ve Alan Arkin rol alıyor. Filmde, dünya çapındaki bir bankada üst düzey bilgisayar güvenlik uzmanı olan Jack Stanfield’ın ailesi rehin alınır. Bu adamın ailesine olan düşkünlüğünü yakalayan iddialı soyguncu Bill Cox, söz konusu bankadan yüklü miktarda para almak için Jack’in ailesini rehin tutar. Jack bir yandan bankadan para alarak ailesini öldürmekle tehdit eden adama göndermek için harekete geçer, diğer taraftan ise  bu soyguncuyu yakalamak için farklı yöntemlere başvurur. Ancak karşısında zeki ve usta bir soyguncu vardır. Joe Forte'nin senaryosunu yazdığı Firewall, gerilimi bir an olsun elden bırakmayan sıkı bir Harrison Ford aksiyonu olarak dikkat çekiyor. Firewall Güvenlik Duvarı filmi kaç yılında çekildi, çekim yeri, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri isimleri, konusu ne, gişe hasılat bilgileri sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde betsof yer alıyor.

Pi’nin Yaşamı filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne? Pi’nin Yaşamı filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne?

Firewall Güvenlik Duvarı filmi ne zaman çekildi?

Firewall Güvenlik Duvarı filmi 2006 yılında çekildi. Gerilim, aksiyon ve polisiye türleri ile ekranlara gelen film 10 Şubat 2006 tarihinde Amerika’da, 9 Haziran 2006 tarihinde ise Türkiye’de vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. 50 milyon dolar bütçe ile çekilen yapım 82,8 milyon dolar hasılat elde etti. İlk gösterime girdiğinde 2.840 mekanda vizyona giren ve açılış hafta sonunda 13.635.463 dolar kazanarak yerel gişede dördüncü sırada yer alan film, on dört hafta sonra ABD ve Kanada'da 48.751.189 ABD doları, dünya genelinde ise 82.751.189 ABD doları hasılat elde etti. Film 1 saat 44 dakika sürüyor.

Firewall Güvenlik Duvarı filmi nerede çekildi?

Firewall Güvenlik Duvarı filmi Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Seattle, Washington’da yapıldı. Ayrıca Kanada’da Pritchard, Vancouver, Kamloops bölgelerinde de çekim setleri kurularak çekimler yapılmıştır. Filmin başrol oyuncusu olan Harrison Ford'un bu aksiyonunun diğer macera filmlerinden ayrılan yönü, yüksek teknolojinin filmin hemen hemen tamamına yayılış biçimi oldu. Filmde meydana gelen tüm iyi ve kötü olaylar, ileri teknolojiden kaynaklanıyor. Ford'un canlandırdığı Jack Stanfield karakterinin muhteşem bir hayat sürmesini de, muhteşem hayatının bir kabusa, bir karabasana dönmesini / dönüşmesini de teknoloji sağlıyor.

Firewall Güvenlik Duvarı filmi hangi kanalda oynuyor?

Firewall Güvenlik Duvarı filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Film 14 Haziran Çarşamba günü saat 19.30’da ve 01.15’te Beyaz TV ekranlarında yayınlanacak. Firewall Güvenlik Duvarı filminin yönetmen koltuğunda Richard Loncraine oturuyor. Yapımcıları Armyan Bernstein ve Basil Iwanyk olan filmin müziklerini Alexandre Desplat hazırladı. Beacon Pictures, Village Roadshow Pictures ve Thunder Road Pictures tarafından çekilen, 2006 yılı Amerikan - Avustralya yapımı suç - gerilim temalı filmde Harrison Ford suçlular tarafından zorla çalıştırılan bir bankacı olarak ekranlara geliyor. Paul Bettany liderliğindeki çeteye, 100 milyon dolar çalmaları için yardım ediyor. Film 105 dakika betsof giriş sürüyor.

Gifted Deha filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor gerçek hikayesi oyuncu kadrosu Gifted Deha filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor gerçek hikayesi oyuncu kadrosu

Firewall Güvenlik Duvarı filmi oyuncuları isimleri

 • Harrison Ford - Jack Stanfield, Landrock Pacific Bank'ın şefi
 • Paul Bettany - Jack ve ailesini tutan iş adamı Bill Cox
 • Virginia Madsen - Jack'in karısı Beth Stanfield
 • Mary Lynn Rajskub - Janet Stone, Jack'in sekreteri
 • Jimmy Bennett - Andy Stanfield, Jack ve Beth'in oğlu
 • Carly Schroeder - Sarah Stanfield, Jack ve Beth'in kızı
 • Robert Forster - Harry Romano
 • Robert Patrick - Gary Mitchell
 • Nikolaj Coster-Waldau - Liam
 • Kett Turton
 • Vince Vieluf
 • Vincent Gale
 • Alan Arkın

İlk Yenilmez Kaptan Amerika ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri İlk Yenilmez Kaptan Amerika ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri