Fırıncının Karısı filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılmaya devam ediyor. Fırıncının Karısı filmi şelale sahnesi nerede çekildi, Fırıncının Karısı filmi ne zaman çekildi, Fırıncının Karısı filmi hangi kanalda oynuyor, Fırıncının Karısı filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Ferdane rolü ile Büşra Pekin, Mustafa rolü ile Alper Kul ve Ramazan rolü ile Korhan Herduran paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Beyti Engin, Ayça Koptur, Elif Baysal, Ömer Civan Şit, Abdullah Ağcıoğlu, Eşref Seyitoğlu, Gökhan Yılmaz ve Agmur Ulusa rol alıyor.

Fırıncının Karısı filminde, hareketlerinden şüphelendiği kocasını takip etmeye karar veren genç bir kadının hikayesi ekranlara geliyor. Kocası Mustafa'nın hâli ve karakterindeki değişimden sonra kocasını takip etmeye başlayan Ferdana, sürprizlerle karşılaşıyor. Ferdane, takip sürecine başkalarının da dahil olması ile işlerin daha da karışık bir hal almasına neden oluyor. Tüm bu kargaşaya neden olan olayın açığa çıkmasıyla Mustafa, Ferdane ve Ramazan, kendilerini büyük bir maceranın içinde buluyor. Fırıncının Karısı filminin çekildiği yer, çekim yeri, şelale ve piknik sahnesi nerede çekildi, hangi köyde çekildi, hangi yöre şivesi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda, oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları haberimizde narubet yer alıyor.

Sümela'nın Şifresi Temel nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncuları Zuhal kim hangi kanalda oynuyor? Sümela'nın Şifresi Temel nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncuları Zuhal kim hangi kanalda oynuyor?

Fırıncının Karısı filmi ne zaman çekildi?

Fırıncının Karısı filmi 2019 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen film 27 Eylül 2019 tarihinde sinemalarda vizyona girdi. 5 hafta vizyonda kalan film 164 bin 500 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 2 milyon 720 bin 976 TL gişe hasılatı elde etti.

Dedemin Fişi filmi nerede çekildi hangi şehirde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Dedemin Fişi filmi nerede çekildi hangi şehirde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Fırıncının Karısı filmi nerede çekildi?

Fırıncının Karısı filmi İstanbul’un Sarıyer ve Üsküdar ilçelerinde çekildi. Çankırı’da çekildiği havası verilen film aslında İstanbul’un Üsküdar ve Sarıyer gibi ilçelerinde çekilmiştir.

Cici Babam filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Cici Babam filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri

Fırıncının Karısı filmi şelale sahnesi nerede çekildi?

Fırıncının Karısı filmi şelale sahnesi İstanbul’da çekildi. Şelale sahnesinin tam olarak nerede çekildiği bilinmiyor. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Sarıyer ve Üsküdar ilçelerinde yapılmıştır.

Kolonya Cumhuriyeti uzaylı kim oyuncuları ne zaman çekildi Kolonya Cumhuriyeti nerede çekildi? Kolonya Cumhuriyeti uzaylı kim oyuncuları ne zaman çekildi Kolonya Cumhuriyeti nerede çekildi?

Fırıncının Karısı filmi piknik sahnesi nerede çekildi?

Fırıncının Karısı filmi piknik sahnesi Üsküdar ve Sarıyer’de çekildi. Filmin tüm sahneleri İstanbul’da çekilmiş ve çekimler tamamlandıktan sonra gösterime girmiştir. Filmde yer alan araçlar Çankırı plakalıdır ancak çekimler Çankırı’da yapılmamıştır.

Bayi Toplantısı filmi hangi otelde çekildi oyuncuları kim nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi? Bayi Toplantısı filmi hangi otelde çekildi oyuncuları kim nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi?

Fırıncının Karısı filmi hangi kanalda oynuyor?

Fırıncının Karısı filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 23 Nisan Pazar günü saat 16.00’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yapımcıları Mahmut Kıyamtu ve Ertuğrul Fındık olan filmin yönetmen koltuğunda Murat Onbul oturuyor. Senaryosunu Murat Taşkent’in yazdığı filmin müziklerini Barış Aryay hazırladı. Film 87 dakika narubet giriş sürüyor.

Kutsal Damacana filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Kutsal Damacana filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Fırıncının Karısı filmi oyuncuları isimleri

 • Büşra Pekin (Ferdane)
 • Alper Kul (Mustafa)
 • Korhan Herduran (Ramazan)
 • Ferdi Sancar (İsmail)
 • Seda Türkmen (Hacer)
 • Beyti Engin (Büyücü Vahdi)
 • Ayça Koptur (Gülümser)
 • Elif Baysal (Nezahat Candangeçti)
 • Ömer Civan Şit (Fırıncının Çırağı Mehmet)
 • Abdullah Ağcıoğlu (Vahdi'nin Yeğeni)
 • Eşref Seyitoğlu (Mafya - 1)
 • Gökhan Yılmaz (Mafya - 2)
 • Agmur Ulusa (Mafya - 3)

Neşeli Hayat filmi nerede çekildi hangi avmde oyuncuları kim ne zaman hangi yıl çekildi? Neşeli Hayat filmi nerede çekildi hangi avmde oyuncuları kim ne zaman hangi yıl çekildi?