Gazeteci, sunucu ve haber spikeri Fulya Kalfa’nın yaşamına dair ayrıntılar araştırılıyor. Fulya Kalfa aslen nereli, Fulya Kalfa evli mi, Fulya Kalfa eşi kim, Fulya Kalfa kaç yaşında, Fulya Kalfa boyu kaç, Fulya Kalfa burcu ne sorularının cevapları merak ediliyor. 13 Temmuz 1983 tarihinde Ankara’da doğan ve Özel Arı Lisesi’nin ardından Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Fulya Kalfa, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde temel oyunculuk eğitimi aldı.

Mesleki kariyerine 2005 yılında TV8 ekranlarında başlayan Fulya Kalfa, farklı programların editörlüğü, yapımcılığı ve yönetmenliği görevlerinde bulundu. Ayrıca müzik ve eğlence programları ile life style programının da yapımcılık ve yönetmenlik görevlerini üstlenen Fulya Kalfa, kariyerinde bir üst basamağa tırmanarak spikerlik yapmaya başladı. Orta Saha ve Transfer Dosyası adını taşıyan spor programlarını hazırlayıp sunan Fulya Kalfa, aynı zamanda köşe yazıları ile de gündemi değerlendirdi. Fulya Kalfa nereli kimdir hayatı biyografi bilgileri, evli mi, boşandı mı, eşi kim, boy kilo bilgisi, yaşı ve hangi burç soruları betwinner yanıt buldu.

Fulya Kalfa kaç yaşında?

13 Temmuz 1983 doğumlu olan Fulya Kalfa 39 yaşındadır. 2016 yılında Habertürk kanalına geçen, gece bülteni, ara bülten ve ana haber sunuculuğu yapan Fulya Kalfa, 2018 yılında ise CNN Türk’e transfer oldu. CNN Türk ekranlarında Günün Sonu haber programını hazırlayıp sunan ve ana haber bülteni sunuculuğu yapan Fulya Kalfa, doğal afet, deprem, sel, yangın ve toplumsal olaylarda ise CNN Türk’ün dikkat çeken sunucuları arasında yerini alıyor.

Fulya Kalfa aslen nereli?

Gazeteci Fulya Kalfa aslen Ankaralıdır. Ankara’da doğup büyüyen Fulya Kalfa, yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Okumayı ve yazmayı her zaman tutku seviyesinde seven ve aldığı sahne eğitiminin de ekran önünde kendisine rahatlık ve avantaj sağladığını kaydeden Fulya Kalfa, hayvanseverliği ile de dikkat çeken bir isim betwinner giriş oldu. Bu konuda gönüllü hayvan hakları savunuculuğu da yapan Fulya Kalfa, ailesini çok seviyor ve boş vakitlerini ailesi ile geçiriyor.

Fulya Kalfa evli mi?

Sunucu ve haber spikeri Fulya Kalfa evli değil. Cumhurbaşkanlığı eski Basın Danışmanı, eski RTÜK Başkanı ve eski TGRT Genel Müdürü Ali Baransel’in oğlu Habip Ali Baransel ile 2009 yılında evlendi. Çift daha sonra boşanma kararı alarak yollarını ayırdı.

Fulya Kalfa eşi kim?

Gazeteci, sunucu ve haber spikeri Fulya Kalfa’nın eski eşi Habip Ali Baransel’dir. Çift 2009 yılında evlenmiş, bilinmeyen bir tarihte ise boşanmıştır.

Fulya Kalfa boyu kaç?

Fulya Kalfa’nın boyu 1.75 cm’dir. Kilosu hakkında bilgi bulunmayan Fulya Kalfa’nın spor hayatı boyunca vazgeçilmezi olmuştur ve haftada 4 gün pilates, fitness yapmaya devam etmektedir. Ayrıca uzun yürüyüşleri de seven biri olarak bilinmektedir.

Fulya Kalfa burcu ne?

13 Temmuz doğumlu olan Fulya Kalfa’nın burcu Yengeç’tir.