Futbolcu Kerem Şen’in hayatı, biyografi bilgileri ve futbol kariyerine dair detaylar araştırılmaya devam ediyor. Futbolcu Kerem Şen kimdir, Futbolcu Kerem Şen aslen nereli, Futbolcu Kerem Şen hangi takımdan geldi, Futbolcu Kerem Şen hangi takımlarda oynadı, Futbolcu Kerem Şen kaç gol attı? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 14 Haziran 2002 tarihinde Bursa’da dünyaya gözlerini açan genç futbolcu, 1,75 cm boyundadır. Merkez orta saha mevkisinde oynayan futbolcu, Trabzonspor takımı kadrosunda yer alıyor ve takımda 16 numaralı formayı giyiyor. Gelecek vadeden futbolcular arasında adı anılan ve dikkatleri üzerine çekmeye devam eden futbolcunun yaşamına dair ayrıntılar merak ediliyor. Futbolcu Kerem Şen kimdir nerelidir, istatistikleri, oynadığı takımlar, kaç golü var, hangi takımdan geldi, hangi takımlarda oynadı, hangi mevkide oynuyor sorularının yanıtları haberimizde betdog yer alıyor.

Kağan Moradaoğlu aslen nereli kimdir hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol yedi? Kağan Moradaoğlu aslen nereli kimdir hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol yedi?

Futbolcu Kerem Şen kimdir?

Futbolcu Kerem Şen Trabzonspor takımı kadrosunda yer alan genç futbolcudur. Orta sahada oynayan futbolcu 2002 doğumludur. 2013 ve 2014 yıllarında Galatasaray takımının altyapısında, 2014 ve 2015 yıllarında Bursaspor takımı, 2015 ve 2016 yıllarında Yeşil Bursa takımı altyapısında deneyim kazanan futbolcu, 2016 ve 2020 yılları arasında Bursaspor takımı altyapısından yetişmiştir.

Futbolcu Kerem Şen aslen nereli?

Futbolcu Kerem Şen aslen Bursalıdır. Bursa’da doğup büyüyen futbolcu, yaşamını Trabzon’da sürdürüyor. Galatasaray ve Yeşil Bursa altyapı takımları ile birlikte Bursaspor takımının altyapısından Bursaspor takımının ana takımına geçen futbolcu, 2020 ve 2022 yılları arasında Bursaspor takımı kadrosunda yer alarak yeşil sahada mücadele etmiştir.

Joaquin Fernandez kimdir nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Joaquin Fernandez kimdir nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Futbolcu Kerem Şen hangi takımdan geldi?

Futbolcu Kerem Şen Trabzonspor takımına Bursaspor takımından geldi. Bursaspor’un altyapı takımından yetişen ve 2020-2022 sezonlarında Bursaspor’da oynayan genç isimi, 2022 yılında Trabzonspor takımına transfer oldu. 2023 yılında ise İstanbulspor takımına kiralık olarak gönderilen genç futbolcu, sağ ayağını kullanıyor ve orta saha ile birlikte forvet mevkisinde de oynayabiliyor.

Futbolcu Kerem Şen kaç gol attı?

Futbolcu Kerem Şen Bursaspor takımında 26 maçta 3 gol attı. 2020 ve 2022 arasında Bursaspor takımı ile 26 maça çıkan genç oyuncu, bu maçlarda takımına 3 gollük bir skorla katkı sundu. Trabzonspor takımı ile hiç maça çıkmayan genç futbolcu, kiralık olduğu İstanbulspor takımı ile 7 maça çıktı ve bu maçlarda 1 gol attı. Toplam 33 maça çıkan Kerem Şen, bu maçlarda 4 gol atarak takımlarına betdog giriş katkıda bulundu.

Jens Stryger Larsen kimdir nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Jens Stryger Larsen kimdir nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Futbolcu Kerem Şen hangi takımlarda oynadı?

  • 2013-2014 - Galatasaray (altyapı)
  • 2014-2015 - Bursaspor (altyapı)
  • 2015-2016 - Yeşil Bursa (altyapı)
  • 2016-2020 - Bursaspor (altyapı)
  • 2020-2022 - Bursaspor
  • 2022 - Trabzonspor
  • 2023 - İstanbulspor (kiralık)

Hüseyin Türkmen kimdir aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Hüseyin Türkmen kimdir aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?