Aksiyonun ve heyecanın eksik olmadığı Gaddar dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Gaddar dizisi nerede çekiliyor, Gaddar dizisi yeni bölüm ne zaman, Gaddar dizisi hangi gün oynuyor, Gaddar dizisi hangi kanalda oynuyor, Gaddar dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerinde Dağhan rolünde Çağatay Ulusoy, Aydan rolünde Sümeyye Aydoğan, Müdür rolünde Onur Saylak, Ekber rolünde Erdal Özyağcılar ve Enver rolünde Alper Çankaya yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Fatih Berk Şahin ve Itır Esen rol alıyor.

Gaddar dizisinde Dağhan Yalçın, askerden kafa izni yapmak için evine mahallesine dönmüştür. Ancak ailesi aradan geçen senelerin ardından dağılmıştır. Annesi Fatma ve babası Davut konuşmamaktadır. Erkek kardeşi Rüzgar okulu bırakmış ve ayrı eve çıkmıştır. Kız kardeşi Yağmur düşmanı Enver Baltacı ile sevgili olmuş ve hamile kalmıştır. Kız arkadaşı Aydan ise mahalleden ayrılmıştır. Gaddar dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekiliyor, dizinin çekildiği ev nerede, yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi gün oynuyor, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde panyabet yer alıyor.

İnci Taneleri dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor? İnci Taneleri dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor?

Gaddar dizisi yeni bölüm ne zaman?

Gaddar dizisi yeni bölüm Cuma akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni bölümleri Cuma akşamları dizi severlerle buluşuyor. Aksiyon ve dram türlerinde ekranlara gelen dizinin senaryosunu Hürer Ebeoğlu yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturuyor.

Gaddar dizisi hangi gün oynuyor?

Gaddar dizisi her hafta Cuma günü oynuyor. Dizinin yeni bölümleri Cuma günleri saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Dizinin müziklerini Toygar Işıklı hazırlıyor.

Kara Ağaç Destanı dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda? Kara Ağaç Destanı dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Gaddar dizisi hangi kanalda oynuyor?

Gaddar dizisi Now TV kanalında oynuyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan sevilen dizi Cuma günleri saat 20.00’de Now TV ekranlarında yayınlanıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 19 Ocak’ta yayınlandı.

Gaddar dizisi nerede çekiliyor?

Gaddar dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanıyor. Ay Yapım tarafından çekilen ve yapımcısı Kerem Çatay olan dizi 120 dakikalık bölümleri ile ekranlara panyabet giriş geliyor.

Taş Kağıt Makas dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor? Taş Kağıt Makas dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor?

Gaddar dizisi oyuncuları isimleri

 • Çağatay Ulusoy - Dağhan
 • Sümeyye Aydoğan - Aydan
 • Onur Saylak - Müdür
 • Erdal Özyağcılar - Ekber
 • Alper Çankaya - Enver
 • Laçin Ceylan - Fatma
 • Hakan Salınmış - Davut
 • Fatih Berk Şahin - Rüzgar
 • Itır Esen - Yağmur
 • Neslihan Yeldan - Oya
 • Müge Bayramoğlu - Şengül
 • Aytek Şayan - Gürkan
 • Uğur Yıldıran - Kurt

Bahar dizisi hangi hastanede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor? Bahar dizisi hangi hastanede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor?