Futbolcu Gaetano Castrovilli’nin hayatı, biyografi bilgileri ve futbol kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Gaetano Castrovilli hangi takımda oynuyor, Gaetano Castrovilli hangi takımlarda oynadı, Gaetano Castrovilli kaç gol attı, Gaetano Castrovilli aslen nereli? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 17 Şubat 1997 tarihinde İtalya’nın Canosa di Puglia şehrinde dünyaya gelen futbolcu 1,87 cm boyundadır. Serie A kulübü Fiorentina ve İtalya millî takımında orta saha oyuncusu olarak oynayan İtalyan profesyonel bir futbolcudur. Castrovilli başlangıçta Minervino futbol okulu ile futbol oynamaya başladı. 11 yaşında Bari gençlik sistemine katıldı. 2015'te Serie B'deki ilk takım için ilk maçına çıktı. Performansları Fiorentina'nın dikkatini çekti ve Floransa gençlik takımına kiralık olarak gönderildi.

Futbolcu Gaetano Castrovilli Primavera tarafında 6 ay geçirdikten sonra, 2017'de Serie B'de iki sezon için Cremonese'ye kiralık olarak gönderildi ve burada toplam 53 maça çıktı ve 5 gol attı. 2019'da Fiorentina'ya döndü ve Vincenzo Montella'nın ilk takım planlarına dahil oldu; Serie A'daki ilk maçına o yıl Napoli'ye karşı çıktı. Futbolcu Gaetano Castrovilli kimdir nerelidir, oynadığı takımlar, nerede oynuyor, şu an hangi takımda oynuyor, hangi takımlarda oynadı, hangi takımdan geldi, futbol kariyeri boyunca kaç gol attı, toplam gol sayısı kaç, kaç golü var, forma numarası kaç, mevkisi nedir, maaşı ne kadar, futbol istatistikleri nedir sorularının yanıtları ve Gaetano Castrovilli’nin futbol kariyerine dair merak edilen detaylar haberimizde betyoner yer alıyor.

Futbolcu Arthur Melo hangi takımlarda oynadı aslen nereli hangi takımda oynuyor kaç gol attı? Futbolcu Arthur Melo hangi takımlarda oynadı aslen nereli hangi takımda oynuyor kaç gol attı?

Gaetano Castrovilli aslen nereli?

Gaetano Castrovilli aslen İtalyalıdır. İtalya formasıyla ilk çıkışını 15 Kasım 2019'da teknik direktör Roberto Mancini altında yaptı ve Euro 2020 elemelerinde Bosna-Hersek'i deplasmanda 3-0 yendikleri maçta Lorenzo Insigne'nin geç yerine oyuna ɡirdi.

Gaetano Castrovilli hangi takımda oynuyor?

Gaetano Castrovilli İtalyan kulübü Fiorentina takımında oynuyor. Haziran 2021'de Mancini tarafından İtalya'nın UEFA Euro 2020 kadrosuna çağrıldı. Turnuvaya ilk ve tek maçını İtalya'nın son grup maçında, 20 Haziran'da Roma'da Galler'e karşı galip geldi ve ikinci yarının sonlarında oyuna girdi.

Gaetano Castrovilli kaç gol attı?

Gaetano Castrovilli futbol kariyeri boyunca Fiorentina takımında 105 maçta 11 gol, kiralık olarak oynadığı Cremonese takımında 52 maçta 5 gol attı. İtalyan futbol jargonunda mezzala rolü olarak bilinen, hücum odaklı bir orta saha oyuncusu veya hücum odaklı bir orta saha betyoner giriş oyuncusudur.

Hviça Kvaratshelia hangi takımda oynuyor aslen nereli kaç gol attı hangi takımlarda oynadı? Hviça Kvaratshelia hangi takımda oynuyor aslen nereli kaç gol attı hangi takımlarda oynadı?

Gaetano Castrovilli hangi takımlarda oynadı?

  • 2006-2008 - Minervino (altyapı)
  • 2008-2015 - Bari (altyapı)
  • 2015-2017 - Bari
  • 2017 - Fiorentina
  • 2017-2019 - Cremonese (kiralık)
  • 2017-2018 - İtalya U-20
  • 2018 - İtalya U-21
  • 2019 - İtalya Milli Takımı

Pedro Rodriguez Ledesma hangi takımda oynuyor hangi takımlarda oynadı kaç gol attı aslen nereli? Pedro Rodriguez Ledesma hangi takımda oynuyor hangi takımlarda oynadı kaç gol attı aslen nereli?