Geçen Yaz filminin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Geçen Yaz filmi nerede çekildi, Geçen Yaz filmi ne zaman çekildi, Geçen Yaz filmi oyuncuları isimleri, Geçen Yaz filmi hangi platformda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Aslı rolü ile Ece Çeşmioğlu, Deniz rolü ile Fatih Berk Şahin, Burak rolü ile Halit Özgür Sarı ve Ebru rolü ile Aslıhan Malbora paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Süreyya Güzel, Sümeyye Aydoğan, Kubilay Tunçer, Eren Ören ve Merve Nur Bengi rol alıyor. Geçen Yaz filminde, Deniz, her yıl olduğu gibi yine yazı geçirmek için ailesiyle yazlıklarına gidiyor. Çocukluğundan beri birlikte büyüdüğü arkadaş grubuyla yeniden bir araya geliyor ve birlikte keyifli bir yaz geçiriyor. Ancak bu yazın bir farkı var. Deniz, çocukluktan ergenliğe adım attığı bu dönemde ablası Ebru’nun arkadaşı Aslı’ya beslediği hislerin farkına varıyor. Aslı ise Deniz’i kardeşi gibi görüyor. Bütün bir yaz boyunca Aslı’ya büyüdüğünü kanıtlama çabası içerisine giren Deniz’in mücadelesini izlerken, büyümenin etkisiyle grup içerisinde değişen dinamiklere de şahit oluyoruz. Tüm bunları izlerken, anılarda yolculuk yapıyor, keyifli bir yaz tatili yaşıyoruz. Geçen Yaz filmi Bodrum’da nerede çekildi, çekim yeri, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri Deniz kim, konusu gerçek mi, sonunda ne oluyor, kimin anısına, hangi platformda sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde tipobet yer alıyor.

Aşkın Kıyameti filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu oyuncuları isimleri hangi platformda? Aşkın Kıyameti filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu oyuncuları isimleri hangi platformda?

Geçen Yaz filmi ne zaman çekildi?

Geçen Yaz filmi 2021 yılında çekildi. Dram ve romantik türlerinde çekilen film 9 Temmuz 2021 tarihinde Netflix’te ilk gösterimini yaptı. Film 101 dakika sürüyor. Ozan Açıktan’ın yönettiği ve senaryosunu Sami Berat Marçali ile birlikte kaleme aldığı Geçen Yaz filmi, “Deniz, kumsal, arkadaşlar, aile ve asla unutulmayacak ilk aşklar. Her yaşta başka türlü geçer yaz. 90'larda ve yazlıkta ise bambaşka” sözleri ile tanıtılıyor.

Geçen Yaz filmi nerede çekildi?

Geçen Yaz filmi Muğla’nın Bodrum ilçesinde çekildi. Dünyaca ünlü turistik bir ilçe olan Bodrum’da çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Yapımcısı Onur Güvenatam olan yapım, OGM Pictures tarafından çekilmiştir.

Sümeyye Aydoğan aslen nereli burcu ne boyu kaç Sümeyye Aydoğan oynadığı tv dizileri filmleri Sümeyye Aydoğan aslen nereli burcu ne boyu kaç Sümeyye Aydoğan oynadığı tv dizileri filmleri

Geçen Yaz filmi hangi platformda oynuyor?

Geçen Yaz filmi Netflix platformunda oynuyor. Film ilk kez 9 Temmuz 2021’de Netflix’te yayınlanmıştır. Netflix’in en çok izlenen yapımlarından olan Geçen Yaz filmi en dikkat çeken Netflix yapımları arasında yer alıyor.

Geçen Yaz filmi konusu gerçek mi?

Geçen Yaz filminde, 16 yaşında bir genç olan Deniz için bu yaz diğerlerine göre bambaşkadır. Her yıl ailesinin yazlığına giden Deniz, burada gönlünü Aslı adında genç bir kıza kaptırır. Aslı ile yakınlaşmaya çalışan Deniz, bu sırada yakışıklı bir genç olan Burak'ın da Aslı'dan hoşlandığını fark eder. Film 1 saat 41 dakika tipobet giriş sürüyor.

Merve Nur Bengi aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı dizileri filmleri Merve Nur Bengi aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı dizileri filmleri

Geçen Yaz filmi oyuncuları isimleri

 • Ece Çeşmioğlu - Aslı
 • Fatih Berk Sahin - Deniz
 • Halit Özgür Sarı - Burak
 • Aslıhan Malbora - Ebru
 • Süreyya Güzel - Handan
 • Sümeyye Aydoğan - Oya
 • Kubilay Tunçer - Murat
 • Eren Ören - Özgür
 • Merve Nur Bengi - Pelin
 • Denizhan Akbaba - Ahmet
 • Eray Ertüren - Kaan
 • Enver Ceylan
 • Yıldız Asyalı

Beni Çok Sev filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu gerçek hikaye mi oyuncu kadrosu Beni Çok Sev filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu gerçek hikaye mi oyuncu kadrosu