Gelin Kız Maviş filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Gelin Kız Maviş filmi nerede çekildi, Gelin Kız Maviş filmi kaç yılında çekildi, Gelin Kız Maviş filmi oyuncuları isimleri nedir, Gelin Kız Maviş filmi konusu ne, Gelin Kız Maviş filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Çoban Yusuf rolü ile Tugay Toksöz, Maviş rolü ile Arzu Okay, Oba Beyi rolü ile Erol Taş, Ahmet Mekin, Bilal İnci, Aliye Rona, Talia Saltı ve Mehmet Büyükgüngör rol alıyor. Gelin Kız Maviş filminde, bir obanın delikanlı yiğidi Çoban Yusuf ile beyin kızı Maviş’in aşk hikayesi ekranlara geliyor. Gelin Kız Maviş filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, şelale nerede, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hikayesi, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde jasminbet yer alıyor.

Ana Kurban Can Kurban filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Ana Kurban Can Kurban filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Gelin Kız Maviş filmi kaç yılında çekildi?

Gelin Kız Maviş filmi 1970 yılında çekildi. Dram, epik ve duygusal türleri ile ekranlara gelen filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Orhan Elmas oturuyor. Yapımcısı Hürrem Erman olan film, farklı tarihlerde ve kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Gelin Kız Maviş filmi nerede çekildi?

Gelin Kız Maviş filmi Ege Bölgesi’nde çekildi. Filmin çekim yeri ile ilgili bir bilgi bulunmuyor ancak yöresel kıyafetler, gelenekler ve kullanılan dil itibari ile Ege Bölgesi’nde bir şehirde çekildiği bilinmektedir. Erman Film tarafından çekilen filmin seslendirmesi Lale Film tarafından yapılmıştır.

Sevmek Zamanı filmi nerede çekildi hangi adada çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Sevmek Zamanı filmi nerede çekildi hangi adada çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Gelin Kız Maviş filmi konusu ne?

Gelin Kız Maviş filminde, Yusuf, küçük bir obada çobanlık yapan, sözünün eri bir delikanlıdır. Gönlünü başka obadan olan bir bey kızına kaptırmıştır. Ancak kendini küçük görmekte ve bir çobana kız vermezler düşüncesi ile dertlenmektedir. Sevdasını obadan birine anlatır. Anlattığı kişi Yusuf’a mert biri olduğunu ve beyin kızını ona vereceğini belirtir. Yusuf bir heyecanla yanına büyüklerini alır ve kızı istemeye giderler. Ancak başka bir beyin oğlu da Maviş’i sevmektedir. Yusuf, sevdiğine kavuşur ama Seyyit, Maviş’i elde etmek için elinden geleni yapmaya devam edecektir.

Gelin Kız Maviş filmi hangi kanalda oynuyor?

Gelin Kız Maviş filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 23 Haziran Cuma günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 460 TV ekranlarında yayınlanacak. Filmde Arzu Okay’ı Jeyan Mahfi Tözüm, Tugay Toksöz’ü Abdurrahman Palay, Ahmet Mekin’i Toron Karacaoğlu, Bilal İnci’yi Sadettin Erbil jasminbet giriş ve Erol Taş’ı Agah Hün seslendirmiştir.

Gazap Rüzgarı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri konusu ne? Gazap Rüzgarı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri konusu ne?

Gelin Kız Maviş filmi oyuncuları isimleri

  • Tugay Toksöz (Çoban Yusuf)
  • Arzu Okay (Maviş)
  • Ahmet Mekin
  • Erol Taş (Oba Beyi)
  • Bilal İnci (Beyoğlu)
  • Aliye Rona
  • Talia Saltı (Zala Kadın)
  • Mehmet Büyükgüngör (Şahit)

Filiz Akın Ağlıyorum filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri konusu Filiz Akın Ağlıyorum filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri konusu