G.I. Joe Misilleme filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı G.I. Joe: Retaliation olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. G.I. Joe Misilleme filmi nerede çekildi, G.I. Joe Misilleme filmi ne zaman çekildi, G.I. Joe Misilleme filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, G.I. Joe Misilleme filmi hangi kanalda oynuyor, G.I. Joe Misilleme filmi konusu nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Stephen Sommers'ın 2009 yılında çektiği gişe filmi G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi (G.I. Joe - Rise of Cobra) filminden bayrağı devralan Jon Chu başrollere Dwayne Johnson, Channing Tatum ve Ray Park'ı taşırken, kadroya Bruce Willis, Ray Stevenson, Adrianne Palicki, Jonathan Pryce, Lee Byung-hun, Elodie Yung gibi yıldızlar eşlik ediyor. 3D vizyona giren bol yıldızlı film büyük ilgi görmeye devam ediyor. G.I. Joe Misilleme, son filminde yine zorlu görevlerle geri dönüyor. Ekip bu sefer dünyayı hakimiyeti altına almayı hedefleyen Zartan ve onun adın çalışanlar ve Zartan'ın etkisi altına giren dünya liderleriyle zorlu bir mücadeleye giriyor. G.I. Joe Misilleme (G.I. Joe: Retaliation) filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir, konusu nedir, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri ne zaman nerede çekildi? Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri ne zaman nerede çekildi?

G.I. Joe Misilleme filmi ne zaman çekildi?

G.I. Joe Misilleme filmi 2011 yılında çekildi. Aksiyon ve macera türlerinde çekilen yapım 29 Mart 2013 tarihinde vizyona girdi. Amerikan yapımı film 130 milyon dolar bütçe ile çekildi ve 453 milyon, 740 bin 705 dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 17 hafta vizyonda kalan film 280.927 kişi tarafından beyazperdede izlendi ve toplam 3.132.722 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Jon M. Chu oturuyor. Film, Zombieland adlı filmde de yazarlık yapmış, Rhett Reese ve Paul Wernick tarafından yazılmıştır.

G.I. Joe Misilleme filmi konusu nedir?

G.I. Joe Misilleme filminde, G.I. Joe askerleri yine zorlu görevlerle geri dönüyor. Ekip bu sefer sadece ölümcül düşmanları Kobra ile savaşmayıp, bizzat varoluşlarını tehlikeye atan devletin içinden tehditlerle de uğraşmaya mecbur kalırlar. Tüm dünyanın yönetimini ele geçirmek isteyen Zartan ve onun takipçileri ile Zartan’ın etkisinde olan dünya liderleri ile çok zorlu bir mücadele içine giriliyor. Yapımcısı Lorenzo di Bonaventura olan film Hasbro’nun G.I. Joe serisinden uyarlandı. Filmin müziklerini Henry Jackman hazırladı.

Jumanji Yeni Seviye nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Jumanji Yeni Seviye nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

G.I. Joe Misilleme filmi nerede çekildi?

G.I. Joe Misilleme filmi Amerika Birleşik Devletleri’nin güney eyaletlerinden olan Louisiana'da çekildi. Filmin çekimleri için Louisiana'nın farklı noktalarında ve bölgelerinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Çekimlere 2011 yılının Ağustos ayında başlandı. G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi filminin devamı olarak çekilen yapım büyük bir gişe başarısı elde etti. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam etmektedir.

G.I. Joe Misilleme filmi hangi kanalda oynuyor?

G.I. Joe Misilleme filmi filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Film 25 Haziran Pazar günü saat 21.30’da ve aynı günün gecesi saat 01.15’te Beyaz TV kanalında sinemaseverler ile buluşuyor. Paramount Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer, Skydance Productions, Lorenzo di Bonaventura ve Hasbro tarafından çekilen yapım tüm dünyaya Paramount Pictures ve Metro-Goldwyn-Mayer tarafından dağıtıldı. Beyaz TV ekranlarında her gün en popüler filmler yayınlanmaya galabet giriş devam ediyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hızlı ve Öfkeli 8 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

G.I. Joe Misilleme filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Dwayne Johnson - Roadblock
 • Channing Tatum - Duke
 • Bruce Willis - General Joseph Colton
 • Adrianne Palicki - Lady Jaye
 • Ray Park - Snake Eyes
 • Lee Byung-hun - Storm Shadow
 • Faran Tahir - Cobra Commander
 • Ray Stevenson - Firefly
 • RZA - Blind Usta
 • Arnold Vosloo - Zartan
 • D.J. Cotrona - Flint
 • Elodie Yung - Jinx
 • Eddie Hargitay - Tunnel Rat
 • Matt Gerald - Zandar
 • Joseph Mazzello - Fare
 • Jonathan Pryce - Amerika Birleşik Devletleri Başkanı
 • Walton Goggins - Warden Nigel James

Gizemli Adaya Yolculuk filmi nerede çekildi oyuncuları kim IMDB puanı kaç yılında ne zaman çekildi? Gizemli Adaya Yolculuk filmi nerede çekildi oyuncuları kim IMDB puanı kaç yılında ne zaman çekildi?