Voleybolcu Gizem Örge'nin hayatı, biyografi bilgileri ve spor kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Gizem Örge aslen nereli, Gizem Örge burcu ne, Gizem Örge hangi takımda oynuyor, Gizem Örge boy kilo kaç, Gizem Örge evli mi eşi sevgilisi kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 1993 doğumlu Gizem Örge, henüz 13 yaşındayken Voleybol Kulübü’nde voleybol oynamaya başladı. 2006-2009 arasında bu takımda lisanslı bir sporcu olarak yer aldı. Takımın 2. Lige yükselmesinde maçlarda sergilediği performansların büyük etkisi olmuştur. 2012 yılında Nilüfer Belediyespor’a, 2013 yılında VakıfBank’a transfer oldu.

Deneyimli oyuncu Gizem Örge, VakıfBank'a transferi ile birlikte maçlarda libero olarak yer aldı. 2021 yılına kadar VakıfBank'ta oynayan Gizem Örge, maçlarda büyük başarılara imza attı. VakıfBank ile çıktığı maçlarda FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonası, 2 CEV Avrupa Şampiyonlar Ligi, 5 Türkiye Ligi, 3 Türkiye Kupası, 3 Türkiye Süper Kupası şampiyonluğu yaşadı. Yetenekli voleybol oyuncusu Gizem Örge kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, boyu kaç, kilosu kaç, oynadığı takımlar, hangi takımda oynuyor, hangi takımlarda oynadı sorularının yanıtları haberimizde ditobet yer alıyor.

Eda Erdem Dündar aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi kimdir? Eda Erdem Dündar aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi kimdir?

Gizem Örge aslen nereli?

Voleybolcu Gizem Örge aslen Orduludur. Ankara'da doğup büyüyen oyuncunun anne ve babası Orduludur. Yetenekli oyuncu 2021 sezonuyla birlikte Fenerbahçe'ye transfer olmuştur.

Gizem Örge burcu ne?

26 Nisan 1993 tarihinde doğan Gizem Örge'nin burcu Boğa'dır. Başarılı oyuncu yarıştığı lig ve şampiyonaların çoğundan En İyi Libero ödülleri ile dönmüştür.

Gizem Örge hangi takımda oynuyor?

Gizem Örge Fenerbahçe takımında oynuyor. Ayrıca A Milli forması giyerek resmi maçlara da çıkan güzel voleybolcu, 2023 yılında A Milli forması ile 2023 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi ve 2023 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nda En İyi Libero seçilmiştir.

Hande Baladın aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim? Hande Baladın aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim?

Gizem Örge boy kilo kaç?

Gizem Örge'nin boy 1,70, kilo 57’dir. 2023 yılında FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi Şampiyonluğu ve Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası Şampiyonluğu yaşamıştır.

Gizem Örge evli mi eşi sevgilisi kim?

Gizem Örge evli değildir. 2017 yılında oyuncu Cavit Çetin Güner ile nikah masasına oturmuştur. 2019 yılında çift boşanmıştır. Gizem Örge'nin özel hayatına dair daha fazla bilgi bulunmamaktadır. Voleybol kariyerine ditobet giriş devam etmektedir.

Zehra Güneş aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim? Zehra Güneş aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim?

Gizem Örge hangi takımlarda oynadı?

  • 2006-2009 - Ankara Eczacı Voleybol Kulübü
  • 2008-2009 - Türkiye U18
  • 2009-2013 - Nilüfer Belediyespor
  • 2010 - Türkiye U20
  • 2012 - Türkiye Milli Takımı
  • 2013-2021 - VakıfBank
  • 2013 - Türkiye U23
  • 2021 - Fenerbahçe

Melissa Vargas aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi sevgilisi kim? Melissa Vargas aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi sevgilisi kim?