Oyuncu Gökhan Alkan’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Gökhan Alkan aslen nereli, Gökhan Alkan burcu ne, Gökhan Alkan evli mi, Gökhan Alkan eşi kimdir, Gökhan Alkan sevgilisi kimdir, Gökhan Alkan oynadığı filmleri ve tv dizileri nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. Gökhan Alkan Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret - Pazarlama bölümünde ön lisans, Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliği bölümünde lisans eğitimi almıştır. Lise ve üniversite zamanlarında tiyatro gruplarında yer almıştır ve birçok mekânda canlı müzik yapmıştır.

Gökhan Alkan, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio’da oyunculuk dersleri almıştır. Eğitiminden sonra iki sezon tiyatrolarda çalışmış, 2011 yılında arkadaşlarıyla İstanbul Kumpanyası adlı tiyatro topluluğunu kurmuştur. Gökhan Alkan kimdir nerelidir, memleketi neresi, hangi burç, evli mi, eşi kim, sevgilisi kim, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı soruları yanıtları ve Gökhan Alkan’ın yaşamına dair merak edilenler haberimizde piabet yer alıyor.

Gökhan Alkan aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Gökhan Alkan aslen nereli?

Gökhan Alkan aslen Adanalıdır. Babası Adanalı olan yakışıklı oyuncu, İstanbul’da doğup büyümüştür. Gökhan Alkan’ın boyu 1,88 cm’dir. Şan solfej eğitimi alan Gökhan Alkan profesyonel olarak spor ile ilgilenmektedir. Set yoğunluğundan dolayı müziğe fazla zaman ayıramayan oyuncu şiir ve güfte çalışmaları ile ilgilenmektedir. Aynı zamanda reklam seslendirmeleri de yapmaktadır.

Burcu Özberk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Burcu Özberk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Gökhan Alkan burcu ne?

Gökhan Alkan'ın burcu Yay’dır. 8 Aralık 1987 tarihinde doğan Gökhan Alkan 35 yaşındadır. 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer alarak dizi oyunculuğuna başlamıştır. Defnenin Bir Mevsimi, Makas ve Organik Aşk Hikâyeleri adlı sinema filmlerinde başrol olarak yer almıştır. Kocamın Ailesi ve Kalp Atışı dizileri ile popülerliğini arttıran oyuncu, "Kalp Atışı" adlı dizide başrolü paylaştığı Öykü Karayel ile birlikte 2017 yılında Altın Kelebek En İyi Dizi Çifti Ödülü'nün sahibi olmuştur. 2016 yılında Güney Kore'de düzenlenen Asia Pasific Actors Network’te Star Awards Özel Ödülü'nü de almıştır.

Selin Şekerci aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Selin Şekerci oynadığı diziler filmler Selin Şekerci aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Selin Şekerci oynadığı diziler filmler

Gökhan Alkan evli mi eşi sevgilisi kimdir?

Gökhan Alkan evli değildir. Gökhan Alkan, Yasak Elma dizisinde tanıştığı Nesrin Cavadzade ile uzun soluklu bir ilişki yaşamıştır. Evlilik hazırlığı yapan çift “İlişkimizde huzur kalmadı” açıklamasıyla beklenmedik bir şekilde yollarını ayırmıştır. Gökhan Alkan, Cavadzade’den önce Kocamın Ailesi dizisinden rol arkadaşı Seray Kaya ile aşk yaşamıştır. Gökhan Alkan günümüzde Kanal D’de yayınlanan, başrollerinde Burcu Özberk, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın yer aldığı piabet giriş Kraliçe dizisinde oynamaktadır.

Gökhan Alkan aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Gökhan Alkan oynadığı filmleri ve tv dizileri

 • 2012 - Muhteşem Yüzyıl - Şah Tahmasb
 • 2013 - Herşey Yolunda Merkez - Cem
 • 2013-2014 - Gurbette Aşk Bir Yastıkta - Osman
 • 2014-2015 - Kocamın Ailesi - Tarık Uygun / Engin Ar
 • 2015 - Defnenin Bir Mevsimi - Ferhat (Sinema Filmi)
 • 2015 - Makas - Fatih Kömürcü (Sinema Filmi)
 • 2016-2017 - Seviyor Sevmiyor - Yiğit Balcı
 • 2017 - Organik Aşk Hikâyeleri - Hasan (Sinema Filmi)
 • 2017-2018 - Kalp Atışı - Ali Asaf Denizoğlu
 • 2019 - Zengin ve Yoksul - Karan Serezli
 • 2020 - Yasak Elma - Kerim İncesu
 • 2021-2022 - Kalp Yarası - Ferit Sancakzade
 • 2023 - Kraliçe - Ateş Akça

Kraliçe dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor yeni bölüm ne zaman nerede çekiliyor? Kraliçe dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor yeni bölüm ne zaman nerede çekiliyor?

Gökhan Alkan aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri