Ediz Hun ile Feri Cansel’in başrollerini paylaştığı Gönül Hırsızı filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Eğlenceli filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Gönül Hırsızı filmi nerede çekildi, Gönül Hırsızı filmi kaç yılında çekildi, Gönül Hırsızı filmi oyuncuları isimleri nedir, Gönül Hırsızı filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Fuat rolü ile Ediz Hun ve Huriye rolü ile Feri Cansel’in yanı sıra Yeşilçam’ın usta isimleri Münir Özkul, Ali Şen, Nuran Aksoy, Cevat Kurtuluş, Kayhan Yıldızoğlu, Leman Akçatepe, Ahmet Turgutlu, Hasan Ceylan ve Necdet Yakın rol alıyor. Gönül Hırsızı filminde, Fuat, arabasına saklanan genç ve güzel bir hırsızı saklamak zorunda kalıyor. Ona acıyan ve suçtan kurtarmak isteyen genç adam Huriye’yi evine götürüyor ancak başına ne büyük bela aldığını kısa sürede anlıyor. Fuat birkaç aylık emekle onun genç bir hanımefendi olacağına inanıyor. Ancak yıllardır kendisini yetiştiren ve kullanan hırsız arkadaşları tarafından yolu gözlenen Huriye onlara geri dönüyor ve kendisine yardım eli uzatan Fuat’ın evini soymaları için ekibine gerekli bilgileri veriyor. Bu kez planın parçası olarak Fuat’ın hayatına kendisi giriyor. Fuat hiçbir şeyden habersiz temiz bir hayat sürmesi için ona yine kucak açıyor. Ancak Fuat’ın uzatmalı nişanlısı olanları öğrenince çılgına dönüyor. Ediz Hun Feri Cansel Gönül Hırsızı filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilenler haberimizde cratosslot yer alıyor.

1967 Samanyolu filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri 1967 Samanyolu filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Gönül Hırsızı filmi kaç yılında çekildi?

Gönül Hırsızı filmi 1971 yılında çekildi. Komedi, duygusal ve dram türlerinde ekranlara gelen film 1 Mart 1972 tarihinde gösterime girdi. Hür Film ve Pesen Film tarafından çekilen yapımın yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Arşavir Alyanak oturuyor. Yapımcısı Nevzat Pesen olan filmin müziklerini Norayr Demirci hazırladı.

Gönül Hırsızı filmi nerede çekildi?

Gönül Hırsızı filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmde, hırsızlık yapan bir kadının kendisine yardım eden bir adamla yaşadığı aşk ilişkisi anlatılıyor.

Ankara Ekspresi filmi kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Ankara Ekspresi filmi kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Gönül Hırsızı filmi konusu ne?

Gönül Hırsızı filminde, Fuat, arabasına saklanan Huriye adında bir hırsıza yardım eder. Hırsızı evine götürerek bir müddet saklar. Daha sonra suça karışan bu kadının hayatını düzeltmeye çalışır ancak Huriye bu konuda Fuat’a direnir. Bir gece Huriye evden kaçar. Eski suç arkadaşı İzzet ve çetesini bulur. Onlara Fuat’ın zengin yaşantısını anlatır. Çete, Huriye’nin yardımıyla Fuat’ın evini soymaya karar verir. Fakat Fuat’ın evini soymaya çalışan Huriye, Fuat’a âşık olur.

Gönül Hırsızı filmi hangi kanalda oynuyor?

Gönül Hırsızı filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 14 Haziran Çarşamba günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmde Feri Cansel’i Nevin Akkaya, Ediz Hun’u ise Abdurrahman Palay seslendiriyor. Film 74 dakika cratosslot giriş sürüyor.

Türkan Şoray Çile filmi nerede çekildi hangi hastanede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Türkan Şoray Çile filmi nerede çekildi hangi hastanede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Gönül Hırsızı filmi oyuncuları isimleri

 • Ediz Hun (Fuat)
 • Feri Cansel (Huriye)
 • Münir Özkul (Salih Reis)
 • Ali Şen (İzzet)
 • Nuran Aksoy (Cavidan)
 • Cevat Kurtuluş (Dedektif / Şerlok Holmes Mümin)
 • Kayhan Yıldızoğlu (Faruk)
 • Leman Akçatepe (Cavidan'ın Annesi)
 • Ahmet Turgutlu (Bekçi)
 • Hasan Ceylan (Otel Görevlisi)
 • Necdet Yakın (Hırsız)
 • Muzaffer Cıvan (Hırsız)
 • Ehat Alinçe (Hırsız)
 • Sabahat İzgü (Baloda Davetli)
 • Nuri Tosun
 • Sıtkı Sezgin

Sabah Yıldızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor? Sabah Yıldızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor?