Google Maps haritalandırma sistemine sahip olan ve kullanıcıların istedikleri yere hızlı ve direkt olarak ulaşımını sağlayan popüler bir uygulamadır. Akıllı cihazların tamamında ve internet üzerinde yer alır. Kullanımı ücretsiz olup internetinizin olmadığı zamanlarda önceden indirdiğiniz haritaları kullanarak gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Güzergah oluşturmak için yapmanız gerekenler:

  • Gitmek istediğiniz yerin adını Google Maps arama motoruna yazın
  • Çıkan sonuca tıklayın ve Başlangıç Noktası’nı seçin
  • Yol Tarifi butonuna basın
  • Yukarıdaki sekmeden gideceğiniz ulaşım yöntemini belirleyin
  • Belirlenen güzergahı takip edin

Konumunuza ulaşmak için Google Maps trafiği en az olan ve ulaşımınızın en hızlı olacağı güzergahı direkt olarak hesaplar. İşletmenizin konumunu Google Maps uygulamasına eklediyseniz müşterilerinizin kolay ulaşımını sağlarsınız. Google Maps yorum satın al seçeneği ile işletmenizi ön plana çıkarabilir daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.

Google Haritalama Nasıl Yapılır?

Google oturumunu açarak kendi haritalarınızı oluşturabilirsiniz. Haritalarım uygulamasında oturum açıp Yeni Harita Oluştur sekmesine girin. Sol üst kısımda yer alan Adsız Harita butonuna basın ve haritanızın adını belirleyin. Oluşturduğunuz haritayı aynı sekmeden daha sonra kullanmak için açabilirsiniz.

İşletmeler konumlarını doğru şekilde Google haritalar uygulamasına eklerse daha fazla müşteriye ulaşarak karlılık oranını artıracaktır. Popüler bir işletme olarak görünmek için Google harita yorum satın al paketlerine Popigram.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Google Maps İle Neler Yapılabilir?

İstediğiniz adrese gidilecek güzergahı belirleyebilir, kaydettiğiniz haritaları daha sonra tekrar kullanabilir ve yolunuzun üzerinde kalan restoran gibi işletmeleri görebilir ayrıca yorumlarını inceleyebilirsiniz. İşletmeniz için Maps yorum satın al paketlerini Popigram internet adresinden bulabilirsiniz.

Konum Oluşturma Nasıl Yapılır?

Uygulamaların büyük çoğunluğu konum oluştururken Google Maps içeriğinden yararlanır. Whatsapptan konum atmak için yazı platformuna tıkladıktan sonra konum gönder seçeneğine basmalısınız. Cihazınızın nerede olduğunu anlayan Google Maps bulunduğunuz konumu sabit ya da hareketli şekilde karşı tarafa göndermenizi sağlar. İşletmelerinizin konumu için Google Maps oturumu açmalı ve haritadaki konumunuzu işaretlemelisiniz. Müşterilerin dikkatini çekmek için Google Maps için yorum satın alma paketlerine Popigram.com ’dan kolayca ulaşabilirsiniz.