Görevimiz Tehlike serisinin üçüncü filmi olan Görevimiz Tehlike 3 filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Görevimiz Tehlike 3 filmi nerede çekildi, Görevimiz Tehlike 3 filmi ne zaman çekildi, Görevimiz Tehlike 3 filmi hangi kanalda oynuyor, Görevimiz Tehlike 3 filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Ethan Hunt rolü ile Tom Cruise, Owen Davian rolü ile Philip Seymour Hoffman, Luther Stickell rolü ile Ving Rhames, John Musgrave  rolü ile Billy Crudup, Julia "Jules" Meade rolü ile Michelle Monaghan ve Lindsey Farris rolü ile Keri Russell yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Simon Pegg, Laurence Fishburne, Maggie Q, Jonathan Rhys Meyer, Bahar Soomekh, Jeff Chase, Michael Berry Jr. ve Eddie Marsan rol alıyor. Filmde, gelmiş geçmiş en ünlü ve karizmatik ajanlardan biri olan gizli ajan Ethan Hunt gizli servis IMF'den ayrılmış, kendisinin geçmişini bilmeyen nişanlısı Julia Meade'le birlikte gözlerden uzak yeni bir hayata başlamıştır. Fakat ajanın geçmişi burada da onu rahat bırakmayacaktır. Eski görev arkadaşlarından biri olan John Musgrave bir görevle çıkagelmiştir... Azılı bir silah kaçakçısı olan Owen Davian kimse tarafından durdurulamamıştır. Bu suçluyu yakalayabilmek için ihtiyaç duyulan tek kişi Ethan Hunt'tır. Görevimiz Tehlike 3 filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen tüm detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Görevimiz Tehlike filmi nerede çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi? Görevimiz Tehlike filmi nerede çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi?

Görevimiz Tehlike 3 filmi ne zaman çekildi?

Görevimiz Tehlike 3 filmi 2006 yılında çekildi. 125 dakika süren film 5 Mayıs 2006 tarihinde vizyona girdi. Serinin en dikkat çeken yapımlarından olan film 150 milyon dolar bütçe ile çekildi ve tüm dünyada toplam 398 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 18 hafta vizyonda kalan film 382 bin 553 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 2 milyon 836 bin 359 TL gişe hasılatı elde etti. Aksiyon, casusluk ve gerilim türleri ile çekilen film serinin üçüncü filmidir. Görevimiz Tehlike 2 filminin devam filmi olarak çekilmiştir ve seri Görevimiz Tehlike 4 filmi ile devam etmiştir.

Görevimiz Tehlike 3 filmi nerede çekildi?

Görevimiz Tehlike 3 filmi Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Almanya, İtalya ve Vatikan’da çekildi. Filmin Amerika çekimleri Kaliforniya ve Virginia’da yapıldı. Çin çekimleri Şanghay ve Xitang’da yapıldı. Almanya çekimleri Berlin’de yapıldı. İtalya çekimleri Roma ve Caserta’da yapıldı. Filmin yönetmen koltuğunda J. J. Abrams oturuyor. Yapımcıları Tom Cruise ve Paula Wagner olan filmin senaryosunu Bruce Geller’in hikayesinden J. J. Abrams, Alex Kurtzman ve Roberto Orci uyarlayıp yazdı. Filmin müziklerini Michael Giacchino hazırladı.

7. Koğuştaki Mucize filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi oyuncu kadrosu 7. Koğuştaki Mucize filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi oyuncu kadrosu

Görevimiz Tehlike 3 filmi konusu ne?

Görevimiz Tehlike 3 filminde, üstleri tarafından tekrar göreve dönmeye ikna edilen Ethan, şimdiye kadar karşılaşmadığı ölçüde sadist ve ölümcül Owen Davian isimli bir silah tüccarı ile karşı karşıya gelecektir. IMF takımının da desteğiyle Ethan, kendini Roma’dan Şangay’a uzanan nefes nefese bir koşturmacanın içinde bulur. Vakit kaybetmeden düşman eline geçmiş olan ajanını kurtarmak ve Davian’ı son hedefine yani karısı Julia’ya varmadan durdurmak zorundadır.

Görevimiz Tehlike 3 filmi hangi kanalda oynuyor?

Görevimiz Tehlike 3 filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Aksiyonun ve temponun hiç düşmediği gerilim dolu film 8 Ekim Pazar günü saat 19.30’da ve aynı günün gecesi saat 01.15’te Beyaz TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmde, IMF ajanı Ethan Hunt, hayatını ve nişanlısını tehdit eden tehlikeli ve sadist bir silah tüccarı ile anlaşmazlığa düşüyor ve düşmanını yenmek için zamanla yarışıyor. China Film Co-Production Corporation, Cruise / Wagner, The Fourth Production Company Film Group, MI 3 Film ve Studio Babelsberg Motion Pictures tarafından çekilen film, tüm dünyaya Paramount Pictures tarafından dağıtılmıştır. Film 2 saat 6 dakika galabet giriş sürüyor.

Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Görevimiz Tehlike 3 filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Tom Cruise - Ethan Hunt
 • Philip Seymour Hoffman - Owen Davian
 • Ving Rhames - Luther Stickell
 • Billy Crudup - John Musgrave
 • Michelle Monaghan - Julia "Jules" Meade
 • Keri Russell - Lindsey Farris
 • Simon Pegg - Benjamín "Benji" Dunn
 • Laurence Fishburne - Theodore Brassel
 • Maggie Q - Zhen Lei
 • Jonathan Rhys Meyers - Declan Gormley
 • Bahar Soomekh - Davian's translator
 • Jeff Chase - Davian's bodyguard
 • Michael Berry Jr. - Julia's kidnapper
 • Eddie Marsan - Brownway

Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu