Oyuncu Görkem Sevindik’in hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyerine dair ayrıntılar merak ediliyor. Görkem Sevindik aslen nereli, Görkem Sevindik burcu ne, Görkem Sevindik boy kilo kaç, Görkem Sevindik evli mi eşi sevgilisi kim, Görkem Sevindik oynadığı diziler filmler nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 17 Ekim 1986 tarihinde Adana’da dünyaya gelen oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim gördü. 2011-2016 yılları arasında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Pusat Çakır rolü ile tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı bir oyuncu olan Sevindik, dizide 108. bölüm ile 298. bölüm arasında 190 bölüm oynadı.

Oynadığı yapımlar ile birçok ödülün de sahibi olan yetenekli oyuncu Görkem Sevindik, 2014 yılında Magazin Gazetecileri Derneği’nde Umut Vaat Eden Oyuncu ödülünü, 2018 yılında Türkiye Gençlik Ödülleri, Ayaklı Gazete Ödülleri ve Medya ve Sanat Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü, 2019 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi 15. İletişim Ödüllerinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü aldı. Oyuncu Görkem Sevindik kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kilosu kaç, evli mi, kiminle evli, eşi sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde lionbet yer alıyor.

Hande Soral aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Hande Soral aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Görkem Sevindik aslen nereli?

Görkem Sevindik aslen Adanalıdır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim görmüş ve ilk oyunculuk deneyimine 2011 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile başlamıştır. Bu dizide 2016 yılına kadar 190 bölüm Pusat Çakır karakterine hayat veren oyuncu, geniş kitleler tarafından tanınmıştır.

Görkem Sevindik burcu ne?

17 Ekim doğumlu olan oyuncu Görkem Sevindik’in burcu Terazi’dir. Kurtlar Vadisi dizisinin ardından 2017-2019 yılları arasında Söz dizisinde Üstçavuş Mücahit Serdengeçti (Keşanlı) karakterine hayat veren oyuncu, 84 bölüm yer aldığı diziyle oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

İlayda Alişan aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler İlayda Alişan aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Görkem Sevindik boy kilo kaç?

Görkem Sevindik’in boy 1,86 cm, kilosu ise 75’dir. 2020 yılında Ramo dizisinde Boz karakterine 11 bölüm hayat veren oyuncu, 2021 yılında Mavera dizisinde Sarı Saltuk rolüne 26 bölüm ve Kahraman Babam dizisinde Uğur Eser karakterine 8 bölüm hayat vermiştir. 2023 yılından itibaren Ateş Kuşları dizisinde rol almaya başlamıştır.

Görkem Sevindik evli mi eşi sevgilisi kim?

Oyuncu Görkem Sevindik evlidir. Görkem Sevindik’in eşi Kübra Siyahdemir’dir. Çift 2020 yılında evlendi ve 1 çocukları var. Ateş Kuşları dizisinde Ali karakterine hayat vermeye devam eden oyuncu, Erkek Severse adlı internet yapımında ve Bandırma Füze Kulübü filminde de lionbet giriş rol almıştır.

Burak Tozkoparan aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Burak Tozkoparan aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Görkem Sevindik oynadığı diziler

  • 2011-2016 - Kurtlar Vadisi Pusu - Pusat Çakır
  • 2017-2019 - Söz - Üstçavuş Mücahit Serdengeçti (Keşanlı)
  • 2020 - Ramo - Boz
  • 2021 - Mavera - Sarı Saltuk
  • 2021 - Kahraman Babam - Uğur Eser
  • 2023 - Ateş Kuşları - Ali

Görkem Sevindik internet dizileri filmleri

  • 2022 - Erkek Severse - Oktay Durmaz

Görkem Sevindik oynadığı filmler

  • 2022 - Bandırma Füze Kulübü - Kemal

Berkay Ateş aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Berkay Ateş aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler