Oyuncu Görkem Sevindik’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Görkem Sevindik aslen nereli, Görkem Sevindik evli mi, Görkem Sevindik eşi kimdir, Görkem Sevindik burcu ne, Görkem Sevindik oynadığı filmleri ve Görkem Sevindik tv dizileri sorularının yanıtları araştırılıyor. Koyu Galatasaray taraftarı ve motosiklet tutkunu olan Görkem Sevindik, oyuncu olmayı uzun yıllardır istediği için Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim almıştır.

İlk oyunculuk deneyimi olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde 2011-2016 yılları arasında Süleyman Çakır’ın oğlu Pusat Çakır olarak oynamıştır. Genç oyuncu bu dizide oynadığı Pusat karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınmış ve sevilmiştir. Görkem Sevindik kimdir nerelidir, memleketi neresi, evli mi, eşi kim, sevgilisi kim, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Görkem Sevindik’in yaşamına dair merak edilenler haberimizde nextbet yer alıyor.

Ateş Kuşları dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda? Ateş Kuşları dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Görkem Sevindik aslen nereli?

Görkem Sevindik aslen Adanalıdır. Kurtlar Vadisi Pusu’nun ardından 2017-2019 yıllarında söz dizisinde Üstçavuş Mücahit Serdengeçti (Keşanlı) karakterine hayat vermiştir. Bu rolü ile Türk televizyon izleyicisi tarafından çok sevilen oyuncu daha sonra Ramo, Mavera ve Kahraman Babam dizilerinde yer almıştır.

görkem sevindik aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne boyu kaç oynadığı diziler filmler

Görkem Sevindik evli mi?

Görkem Sevindik evlidir. Görkem Sevindik 1,78 cm boyunda, 75 kilo ağırlığındadır. Yakışıklı oyuncunun ilk sinema deneyimi 2022 yılında Bandırma Füze Kulübü’ndeki Kemal karakteri ile olmuştur. Yine 2022 yılında bir internet dizisi olan Erkek Severse dizisinde oynamıştır.

Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri

Görkem Sevindik eşi kimdir?

Görkem Sevindik'in eşi Kübra Siyahdemir’dir. Görkem Sevindik ile 2020 yılında evlendiği milli basketbolcu Kübra Siyahdemir’in Marcel adında bir oğulları vardır.  Instagram hesabında sık sık oğlunu paylaşan Görkem Sevindik'in oğluyla benzerliği dikkat çekmektedir.

Görkem Sevindik burcu ne?

Görkem Sevindik'in burcu Terazi'dir. Görkem Sevindik'in doğum tarihi 17 Ekim 1986’dir. Yetenekli oyuncu günümüzde Ateş Kuşları dizisiyle ekranlara nextbet giriş gelmektedir. Dizide Ali Ateş karakterine hayat vermektedir. Atv kanalında yayınlanan Ateş kuşları dizisinde Görkem Sevindik’e İlayda Alişan, Burak Tozkoparan ve Hande Soral gibi isimler eşlik etmektedir.

Defne Samyeli aslen nereli boyu kaç burcu ne kaç kilo oynadığı dizileri filmleri Defne Samyeli aslen nereli boyu kaç burcu ne kaç kilo oynadığı dizileri filmleri

görkem sevindik aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne boyu kaç oynadığı diziler filmler

Görkem Sevindik oynadığı filmleri ve tv dizileri

  • 2011-2016 - Kurtlar Vadisi Pusu - Pusat Çakır
  • 2017-2019 - Söz - Üstçavuş Mücahit Serdengeçti (Keşanlı)
  • 2020 - Ramo - Boz
  • 2021 - Mavera - Sarı Saltuk
  • 2021 - Kahraman Babam - Uğur Eser
  • 2022 - Erkek Severse - Oktay Durmaz
  • 2022 - Bandırma Füze Kulübü - Kemal (film)
  • 2023 - Ateş Kuşları - Ali

Evrim Alasya aslen nereli kiminle evli boyu kaç burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri Evrim Alasya aslen nereli kiminle evli boyu kaç burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri

görkem sevindik aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne boyu kaç oynadığı diziler filmler