Görümce filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Görümce filmi nerede çekildi, Görümce filmi hangi avm’de çekildi, Görümce filmi ne zaman çekildi, Görümce filmi hangi kanalda oynuyor, Görümce filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Yeliz rolü ile Gupse Özay, Ahmet rolü ile Buğra Gülsoy ve Deniz rolü ile Eda Ece paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Özlem Tokaslan, Dilşah Demir ve İnci Pars Özgürgün rol alıyor. Görümce filminde, Yeliz erkek kardeşi Ahmet'e fazlasıyla düşkündür. Yeliz'in bu düşkünlüğü sonucu ikili birlikte yaşamaktadır. Fakat Yeliz'i kötü bir sürpriz beklemektedir, zira Ahmet bir kıza aşık olmuştur. İşler hızlı gelişir ve Ahmet kıza evlenme teklifi eder. Bunu duyan Yeliz'in dünyası başına yıkılır. Yeliz'in umudu, Ahmet'in şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bu kızdan da ayrılmasıdır. Ancak işini şansa bırakmayan Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip kardeşiyle sevdiği kızı ayırma planları yapmaya başlar. Kıskanç ablası Yeliz ile sevdiği kız Deniz arasında sıkışıp kalan Ahmet'in yapabileceği tek şey her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışmaktır. Bu mücadele boyunca Yeliz'i de, Deniz'i de, Ahmet’i de türlü komik maceralar beklemektedir. Görümce filminin çekildiği yer, hangi semtte çekildi, hangi avm’de çekildi Eda Ece’nin evi nerede, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde galabet yer alıyor.

Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat

Görümce filmi ne zaman çekildi?

Görümce filmi 2016 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. 19 hafta vizyonda kalan film 1 milyon 914 bin 199 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 22 milyon 226 bin 55 TL gişe hasılatı elde etti. Gelin - görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi mizahi bir dille ele alan komedi yapımı Görümce, izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Görümce filmi nerede çekildi?

Görümce filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. BKM yapımı filmin yönetmen koltuğunda Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Kıvanç Baruönü otururken, filmin senaryosu ise Gupse Özay'a ait. Yapımcısı Necati Akpınar olan film 1 saat 49 dakika sürüyor.

Görümce filmi hangi avm’de çekildi?

Görümce filmi İstanbul’da bulunan bir avm’de çekildi. Filmin çekimleri İstanbul’da tamamlandı. Romantik komedi türünde çekilen yapım, gelin ile görümce arasındaki çekişmeyi mizahi yönden ele alan bir yerli yapım olarak dikkat çekiyor.

Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildiği yer hangi kanalda oynuyor hangi platformda Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildiği yer hangi kanalda oynuyor hangi platformda

Görümce filmi konusu ne?

Yeliz fazlaca düşkün olduğu erkek kardeşi Ahmet'le mutlu mesut yaşamaktadır. Fakat Ahmet bir kıza aşık olup evlenme teklifi edince dünyası başına yıkılır. Aman canım ne olacaktır, şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bunları da ayırabilir. Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip ayırma planlarına başlar. Bir tarafta Yeliz, bir tarafta Deniz ve her şeyden habersiz Deniz'i ablasının tuzaklarından korumaya çalışan Ahmet'i türlü komik maceralar beklemektedir.

Görümce filmi hangi kanalda oynuyor?

Görümce filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 21 Haziran Çarşamba günü saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar saat 22.30’da Star TV ekranlarında yayınlanacak. Filmde, kıskanç kız kardeşi, genç adamın nişanını bozma planları yaparken adam da nişanlısını onun şeytani entrikalarından korumak için elinden geleni yapıyor. Görümce filmi 110 dakika galabet giriş sürüyor.

Deliha filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor Deliha oyuncuları isimleri Deliha filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor Deliha oyuncuları isimleri

Görümce filmi oyuncuları isimleri

  • Gupse Özay - Yeliz
  • Buğra Gülsoy - Ahmet
  • Eda Ece - Deniz
  • Zeynep Kankonde - Fatoş
  • Danilo Zanna - Francesco
  • Özlem Tokaslan - Sonay
  • Dilşah Demir - Nebo
  • İnci Pars Özgürgün - İnci

Çalgı Çengi İkimiz nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Çalgı Çengi İkimiz nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri