Sunucu Gülbin Tosun’un hayatına dair detaylar araştırılıyor. Gülbin Tosun aslen nereli, Gülbin Tosun kimdir, Gülbin Tosun eşi kim, Gülbin Tosun evli mi, Gülbin Tosun boyu kaç, Gülbin Tosun burcu ne? Sorularının yanıtları merak ediliyor. Gülbin Tosun 10 Kasım 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Haber spikeri, sunucu ve program yapımcısı olan Tosun, 1995 yılından günümüze ekranlarda yer alıyor.

Gülbin Tosun İstanbul Üniversitesinde eğitimini tamamladıktan sonra London School of Business Studies Marketing bölümünden eğitimine devam etti. Daha sonra Reuters haber ajansında staj imkânı buldu. 1995 yılında Kanal E kanalında muhabirlik ve haber spikerliği yaparak ekranlarda görünmeye başladı. Gülbin Tosun Show TV'de "Gece Haberleri" programını 1999 yılında hem hazırladı hem sundu. Sunucu Gülbin Tosun nereli, memleketi, boyu, hangi burç, evli mi, eşi kim, hangi kanalda sorularının yanıtları haberimizde totobi yer alıyor.

Gülbin Tosun aslen nereli?

Gülbin Tosun aslen İstanbulludur. İstanbul’da doğup büyüyen ve eğitim hayatını İstanbul’da geçiren Gülbin Tosun yaşamını halen İstanbul’da sürdürüyor. Show TV’den sonra 2000 yılında Kanal D kanalına transfer olup, Kanal D’de sunuculuk ve spikerlik yaptı. Hafta içi her gün "Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu" bültenini totobi giriş sunmaktadır. Ayrıca Gülbin Tosun’un Kardeşi Ali Onur Tosun da FOX Haber muhabirliği yapmaktadır.

Gülbin Tosun evli mi eşi kim?

Gülbin Tosun evli değildir. 2011 yılında Atıf Ünaldı ile evlenen Tosun, 2013 yılında resmi olarak boşanmıştır. Gülbin Tosun 2001 yılında Londra Türk Radyosunda sunucu olarak yer aldı, haber bültenleri hazırlayıp sundu.

Gülbin Tosun boyu kaç?

Sunucu Gülbin Tosun'un boyu 1.63 cm’dir. Kahverengi göz rengine sahip olan Gülbin Tosun 57 kilodur. SKY Türk kanalında 2006 yılında "Gülbin Tosun ile Sabah Haberleri" programını sunarak sabah kuşağında yayın yapmıştır.

Gülbin Tosun burcu ne?

Gülbin Tosun Akrep Burcudur. 10 Kasım 1977 tarihinde doğan Gülbin Tosun 45 yaşındadır. 2009 yılından beri Gülbin Tosun FOX TV kanalında spikerlik yapmaktadır.