Gülen Adam filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda yayınlanmaya devam ediyor. Kemal Sunal’ın çok sevilen yapımları arasında yer alan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Gülen Adam filmi nerede çekildi, Gülen Adam filmi kaç yılında çekildi, Gülen Adam filmi hangi kanalda oynuyor, Gülen Adam filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Yusuf Şaplak rolünde Kemal Sunal, Naciye rolünde Aydan Burhan, Doktor Oktay rolünde Ahmet Sezerel, Ömer rolünde Bilge Zobu, Ebe Fatma rolünde Diler Saraç, Yusuf’un annesi rolünde Gülten Ceylan, Yıkım işleri müdürü rolünde Ekrem Dümer ve Muhtar rolünde Selahattin Fırat yer alıyor.

Gülen Adam filminde, her bebek doğar doğmaz ağlamaya başlar ama adı Yusuf konulan bu bebek diğerlerinden çok farklıdır; Yusuf ağlamaz sürekli güler. Yusuf bebek büyür, çocuk olur, genç olur, hatta koca adam olur ama ömrü boyu asla ağlayamaz; en üzücü olaylarda dahi sinirden gülmeye başlar. Çevresindekiler onu yanlış anlasa, ailesi kızsa dahi Yusuf'un elinden hiçbir şey gelmez. Taa ki kendi çocuğu dünyaya gelip de ağlamaya başlayıncaya kadar. Gülen Adam filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, konusu ne, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen tüm detaylar haberimizde stilbet yer alıyor.

Şark Bülbülü filmi İstanbul'un neresinde çekilmiştir nerede çekildi kaç yılında çekildi? Şark Bülbülü filmi İstanbul'un neresinde çekilmiştir nerede çekildi kaç yılında çekildi?

Gülen Adam filmi kaç yılında çekildi?

Gülen Adam filmi 1989 yılında çekildi. 26 Ocak 1989 tarihinde ilk gösterimini yapan film, günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Kartal Tibet yönetmenliğinde çekilen ve Kemal Sunal'ın başrolde olduğu film 1980'li yılların Yeşilçam klasikleri arasında yer almaktadır. Film 90 dakika sürüyor.

Gülen Adam filmi konusu ne?

Gülen Adam filminde, Yusuf, gülerek doğan ve her olaya da gülerek tepki veren bir adamdır. Yusuf'un bu durumu doktorların ilgisini çeker. Herkes onun ağlayacağı olayı beklerken o, çocuğunun doğmasına ağlar. Film dönemin yaşantısını anlatmaktadır. Gecekondu yıkımları, fakirlik ve bunların karşısında akıllıca düşünen bir adamın başına gelenler anlatılıyor.

Tokatçı filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi oyuncuları isimleri Emine kimdir ne zaman çekildi? Tokatçı filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi oyuncuları isimleri Emine kimdir ne zaman çekildi?

Gülen Adam filmi nerede çekildi?

Gülen Adam filmi İstanbul’un Sarıyer, Beşiktaş ve Bakırköy ilçelerinde çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı noktalarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Filmde çok ince noktalarda verilen toplumsal mesajlar filmin ana teması için izleyiciye yol gösteriyor. Yapımcısı Yahya Kılıç olan filmin senaryosunu Erdoğan Tünaş yazmıştır.

Gülen Adam filmi hangi kanalda oynuyor?

Gülen Adam filmi 360 TV kanalında oynuyor. Dram, duygusal ve komedi türlerinde çekilen film, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 19.45’te ve 21.45’te 360 TV ekranlarında Kemal Sunal hayranları ile buluşuyor. Filmin müziklerini Cahit Berkay hazırladı. Cem Film tarafından çekilen film, farklı duyguları tek sahnede yaşatabilen ender filmler arasında stilbet giriş yer alıyor.

Kapıcılar Kralı filminin çekildiği apartman nerede hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor İbram kimdir? Kapıcılar Kralı filminin çekildiği apartman nerede hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor İbram kimdir?

Gülen Adam filmi oyuncuları isimleri

 • Kemal Sunal - Yusuf Şaplak
 • Aydan Burhan - Naciye
 • Ahmet Sezerel - Doktor Oktay
 • Bilge Zobu - Ömer
 • Diler Saraç - Ebe Fatma
 • Gülten Ceylan - Yusuf’un annesi
 • Ekrem Dümer - Yıkım işleri müdürü
 • Selahattin Fırat - Muhtar
 • Baykal Kent - Sünnetçi
 • Erol Özkök - Gazino patronu
 • Kutay Köktürk - Dişçi
 • Cengiz Sezici - Müslüm Çavuş
 • Kemal İnci - Polis memuru
 • Ahmet Açan - Ahmet amca
 • İbrahim Kurt - Mafyanın adamı
 • Seyfettin Karadayı - Mafya

Korkusuz Korkak filmi hangi kanalda oynuyor nerede çekildi hangi semtte kaç yılında çekildi oyuncuları kim? Korkusuz Korkak filmi hangi kanalda oynuyor nerede çekildi hangi semtte kaç yılında çekildi oyuncuları kim?