Güllü Geliyor Güllü (Tabancamın Sapını Gülle Donatacağım) filmi televizyon ekranlarında Yeşilçam hayranları ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Güllü Geliyor Güllü filmi nerede çekildi, Güllü Geliyor Güllü filmi ne zaman çekildi, Güllü Geliyor Güllü filmi oyuncuları isimleri nedir, Güllü Geliyor Güllü filmi hangi kanalda oynuyor? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Güllü Fındıkoğlu rolü ile Türkan Şoray, Ali Kumsu / Taka Nuri rolü ile Ediz Hun, kiralık katil rolü ile Kemal Sunal, Sürmeneli rolü ile Sadettin Erbil, Metin rolü ile Bülent Kayabaş ve Arzu Şenses rolü ile Neriman Köksal yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda arıca İlhan Daner, Feridun Çölgeçen, Selçuk Uluergüven, Nubar Terziyan, Necdet Yakın, İhsan Yüce, Muzaffer Cıvan ve Lütfü Engin rol alıyor. Aileleri arasında kan davası olan iki gencin eğlenceli maceralarını anlatan filmde, Kumcu Ailesi’nin küçük oğlunun sünnet düğünü sırasında Fındıkoğulları Ailesi’nden birini yanlışlıkla vurması üzerine gelişen olaylar izleyicilerle buluşuyor. İki aile arasında kan davası başlayınca, Ali İstanbul’a kaçırılıyor ve adını Nuri olarak değiştiriyor. Yıllar sonra Fındıkoğulları, Ali'yi bulmak için kızları Güllü’yü İstanbul'a gönderiyor ve macera başlıyor. Bir diğer adı Tabancamın Sapını Gülle Donatacağım olan Güllü Geliyor Güllü filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde betelli yer alıyor.

Hakanlar Çarpışıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Hakanlar Çarpışıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Güllü Geliyor Güllü filmi ne zaman çekildi?

Güllü Geliyor Güllü filmi 1973 yılında çekildi. 1974 yılının Ocak ayında vizyona giren film büyük ilgi gördü. Filmde Kemal Sunal kiralık katil rolünü canlandırmıştır. Kemal Sunal, ilk kez dışarıdan seslendirme ile rol yapmıştır. Film 1980 yılında Tabancamın Sapını Gülle Donatacağım ismiyle tekrar gösterime sokulmuştur. Başrollerinde Türkan Şoray ve Ediz Hun'un oynadığı filmin afişine, figüran olduğu halde o dönem yıldızı parlayan Kemal Sunal'ın Türkan Şoray ile resmi başrollerindeymiş gibi konmuştur.

Güllü Geliyor Güllü filmi nerede çekildi?

Güllü Geliyor Güllü filmi İstanbul’un Beykoz ilçesinde çekildi. Filmde yer alan yalı Beykoz’un Kanlıca semtinde bulunan İkiz Yalı’dır. Filmin çekimleri için ayrıca İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Atıf Yılmaz oturuyor. Yapımcısı İrfan Ünal olan filmin senaryosunu ise Yeşilçam’ın usta senaristlerinden olan Erdoğan Tünaş yazdı. Filmin müziklerini Metin Bükey hazırladı. Komedi ve duygusal türlerinde çekilen film 95 dakika sürüyor.

Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi nerede çekildi hangi ilde ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi nerede çekildi hangi ilde ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Güllü Geliyor Güllü filmi konusu ne?

Güllü Geliyor Güllü filminde, aileleri kan davalı iki gencin başlarından geçen olaylar izleyicilerle buluşuyor. Karadenizli iki aile olan Fındıkoğulları ile Kumcular arasında yıllardır süren bir kan davası vardır. Olayların başlangıcındaki isim küçük Ali yıllar önce İstanbul’a kaçırılıp, adı değiştirilmiştir. Fındıkoğullarında, kan davasını sürdürecek erkek kalmayınca Güllü kız, silahını alıp İstanbul’a gelir, tek istediği Kumcuların Ali’yi öldürmektir. Ancak Ali, Taka Nuri adıyla İstanbul’a damgasını vuran namlı bir kabadayı olmuştur ve Güllü’yü büyük sürprizler beklemektedir

Güllü Geliyor Güllü filmi hangi kanalda oynuyor?

Güllü Geliyor Güllü filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 13 Ekim Cuma günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 01.45’te 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Akün Film tarafından çekilen film, Uğur Film tarafından seslendirilmiş, Ören Film tarafından renklendirilmiştir. Bir kan davasının intikamını almak için İstanbul' a gelen Güllü ve kanlısı Taka Nuri’nin komedi izleyenleri kahkahaya boğacak. Filmde Türkan Şoray’ı Güllü Fındıkoğlu, Ediz Hun’u Abdurrahman Palay, Bülent Kayabaş’ı ve Kemal Sunal’ı Cemil Can Bıçakçı, Neriman Köksal’ı Nedret Güvenç seslendirmiştir. 360 TV kanalında her gün en sevilen ve popüler Yeşilçam filmleri yayınlanmaya betelli giriş devam ediyor.

Katırcılar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gerçek hikayesi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Katırcılar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gerçek hikayesi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Güllü Geliyor Güllü filmi oyuncuları isimleri

 • Türkan Şoray - Güllü Fındıkoğlu
 • Ediz Hun - Ali Kumcu / Taka Nuri
 • Kemal Sunal - Kiralık katil
 • Sadettin Erbil - Sürmeneli
 • Bülent Kayabaş - Metin
 • Neriman Köksal - Arzu Şenses
 • İlhan Daner - Arzu'nun kocası
 • Feridun Çölgeçen - Pavyon görevlisi
 • Selçuk Uluergüven - Sürmeneli'nin Adamı
 • Nubar Terziyan - Temel Reis
 • Necdet Yakın - Karadenizli
 • İhsan Yüce - Hasan Reis
 • Muzaffer Cıvan - Taka Nuri'nin adamı
 • Lütfü Engin - Sürmeneli'nin adamı
 • Nermin Özses - Güllü'nün halası
 • Sabahat Işık - Nezihe Hanım

Babaların Babası filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Babaların Babası filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?