Doya Doya Moda programının jüri üyelerinden olan Gülşah Saraçoğlu’nun hayatı araştırılıyor. Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında, Gülşah Saraçoğlu boyu kaç, Gülşah Saraçoğlu evli mi, Gülşah Saraçoğlu nereli, Gülşah Saraçoğlu burcu ne? sorularının yanıtları merak ediliyor. Bir dönem aldığı kilolarla gündeme gelen Gülşah Saraçoğlu, 2017 yılında mide küçültme ameliyatı olduğunu ve 83 kilodan 53 kiloya kadar düştüğünü açıklamıştı. Bir başka açıklamasında 3 ayda 22 kilo verdiğini söyleyen Saraçoğlu, kendisini her zamankinden daha sağlıklı hissettiğini, bu operasyon ile yeniden doğduğunu dile getirmişti.

Son yıllarda sayısız estetik operasyon geçiren ve bunların sayısını unuttuğunu kaydeden Gülşah Saraçoğlu, bu durumu çok abarttığını, bu yüzden kaç kere estetik olduğunu da hatırlamadığını itiraf etmişti. Cep telefonunun yüz tanıma programının kendisini tanımadığını esprili bir dil ile anlatan Saraçoğlu, gerdirip çektirmekten alın yazısının sırtına geldiğini söyleyip kendisiyle alay etmişti. Doya Doya Moda programının yeni sezonunda da jüri koltuğunda oturan modacı Gülşah Saraçoğlu’nun yaşamına dair detaylar ortaya çıktı. Gülşah Saraçoğlu'nun yaşı, boy ve kilosu, evli mi, biyografi bilgileri, aslen nereli ve hangi burç soruları betonred yanıt buldu.

Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında?

1982 doğumlu olan Modacı Gülşah Saraçoğlu 40 yaşındadır. Lise eğitimi devam ederken moda dersleri almaya başlayan ve ünlü modacı Dilek Hanif’in asistanlığını yapan Gülşah Saraçoğlu, kısa sürede sektörde dikkat çekti ve bir çok ünlü isme sahne kıyafetleri hazırlamaya başladı.

Gülşah Saraçoğlu nereli?

Modacı Gülşah Saraçoğlu İstanbulludur. İstanbul’da doğup büyüyen Gülşah Saraçoğlu, yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. İlk moda çalışmalarını Hande Yener için yapan, daha sonra Nükhet Duru, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Demet Akalın, Sibel Can ve Nazan Öncel için sahne kıyafetleri hazırlayan Gülşah Saraçoğlu, Nicole Kidman için de kıyafet dikmiştir.

Gülşah Saraçoğlu evli mi?

Gülşah Saraçoğlu evli değildir. 2010 yılında Selçuk Yentur ile evlenen ve 2012 yılında boşanan Gülşah Saraçoğlu, Selçuk Yentur ile daha sonra yeniden evlendi ve yine boşandı. Daha sonra Yentur’la tekrar nişanlanan Gülşah Saraçoğlu, birlikteliği bu kez evliliğe dönüştüremedi ve betonred giriş ikili ayrıldı. İşadamı Gökhan Göz ile fırtınalı bir ilişki yaşayan Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle bir ayrılıp bir barıştığı haberleri ile gündeme gelmişti.

Gülşah Saraçoğlu boyu kaç?

Modacı Gülşah Saraçoğlu’nun boyu 1.63 cm’dir. 2011 yılında Eda Taşpınar ve Deniz Berdan ile birlikte Sen Yeter ki İste adlı programı yapan Gülşah Saraçoğlu’nun Dubai’de de bir mağazası var.

Gülşah Saraçoğlu burcu ne?

Modacı Gülşah Saraçoğlu’nun burcu Aslandır. Aslan adında bir de oğlu bulunan Gülşah Saraçoğlu, sektörün en ünlü modacıları arasında anılmaya devam ediyor.