Oyuncu Gülsim Ali İlhan’ın hayatı ve biyografi bilgileri ile yaşamına dair detaylar araştırılmaya devam ediyor. Gülsim Ali İlhan aslen nereli, Gülsim Ali İlhan evli mi, Gülsim Ali İlhan eşi kimdir, Gülsim Ali İlhan burcu ne, Gülsim Ali İlhan oynadığı dizileri filmleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Ekranların yeni ve beğenilen yüzlerinden biri olan Gülsim Ali İlhan 14 yaşında Bulgaristan'da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçilerek dereceye girmiştir. Mankenlik kariyerine güzellik yarışması ile başlayan İlhan, daha sonra Türkiye’ye gelerek kariyerine burada devam etmiştir.

Hazal Kaya’nın başrolünde yer aldığı 2012 yapımı Son Yaz: Balkanlar 1912 dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan ve oyunculuğa merhaba diyen Gülsim Ali İlhan’ı, 2015 yılındaki Son Çıkış dizisindeki yardımcı oyunculuğundan sonra aralıksız ekranlarda görmeye başladık. Televizyon ekranlarına güzelliği ile çok yakışan genç isim şimdilerde TRT1 kanalında yayınlanan Al Sancak dizisinde Nadia Ivanov olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncu Gülsim Ali İlhan kimdir nerelidir, evli mi, eşi kim, boy kilo, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde fashionbet yer alıyor.

Gülsim Ali İlhan aslen nereli?

Oyuncu Gülsim Ali İlhan aslen Bulgaristanlıdır. Türk bir ailenin kızı olarak Bulgaristan’ın büyük şehirlerinden biri olan Rusçuk’ta doğmuştur. Anadil seviyesinde Bulgarca ve Türkçe bilmektedir. İlhan asıl büyük çıkışını 2016 yılında 4 bölüm olarak TRT 1 için çekilen Seddülbahir 32 Saat dizisiyle yakalamıştır. Dizide gönüllü olarak cepheye giden hemşire Zeliha karakterini canlandırmıştır.

Uğur Güneş aslen nereli boyu kaç burcu ne Uğur Güneş oynadığı filmleri ve tv dizileri Uğur Güneş aslen nereli boyu kaç burcu ne Uğur Güneş oynadığı filmleri ve tv dizileri

Gülsim Ali İlhan evli mi eşi kimdir?

Genç oyuncu Gülsim Ali İlhan evli değildir. Genç oyuncunun ismi geçtiğimiz senelerde oyuncu Durul Bazan ile anılmıştı. Aralarındaki 22 yaş farkının çok konuşulduğu çift, Gülsim Ali'nin ailesinin Durul Bazan'ı istemediği iddiasıyla ayrılma kararı aldıkları söylenmişti. Gülsim Ali İlhan, mankenlik ve oyunculuk kariyerini yeni yapımlarla fashionbet giriş devam ettiriyor.

Gülsim Ali İlhan burcu ne?

Oyuncu Gülsim Ali İlhan’ın burcu Kova’dır. Gülsim Ali İlhan 18 Şubat 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. 176 cm boyundaki güzel oyuncu, kendini geliştirebilmek için Başkent İletişim Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon eğitimi almıştır. Bir röportajında en büyük hayalinin güçlü bir kadın kahraman hikâyesinin anlatıldığı bir yapımda rol almak olduğunu belirten İlhan, küçük yaştan itibaren hayallerinin peşinden koşmayı öğrendiğini, asla vazgeçmediğini ve pes etmediğini eklemiştir.

Beren Saat aslen nereli filmleri oynadığı tv dizileri Beren Saat boyu kaç burcu ne? Beren Saat aslen nereli filmleri oynadığı tv dizileri Beren Saat boyu kaç burcu ne?

Gülsim Ali İlhan oynadığı dizileri filmleri

  • 2012 - Son Yaz - Balkanlar 1912  - Ayşe
  • 2015 - Son Çıkış - Ege
  • 2016 - Seddülbahir 32 Saat - Zeliha
  • 2016 - Hanım Köylü - İlkgün
  • 2016-2018 - Diriliş Ertuğrul - Aslıhan Hatun
  • 2019 – Yüzleşme - Ayşegül Hanımeli
  • 2019-2020 - Payitaht Abdülhamid - Gülcemal
  • 2020-2022 - Gönül Dağı - Dilek Akgün
  • 2022 - Kurtuluş Hattı filmi - Hilal
  • 2023 - Al Sancak - Nadia Ivanov

Neslihan Atagül Doğulu aslen nereli burcu ne kiminle evli oynadığı tv dizileri filmleri Neslihan Atagül Doğulu aslen nereli burcu ne kiminle evli oynadığı tv dizileri filmleri