Aydın Koçarlı Festivali 2022 programı Koçarlı Çam Fıstığı Festivali 2022 konserleri

Aydın Koçarlı Çam Fıstığı, İncir, Pamuk, Zeytin, Zeytinyağı ve Yöresel Ürünler Festivali 2022 etkinlikleri programı ve konser takvimi ortaya çıktı.

Güncel 07.06.2022, 15:00 15.06.2022, 15:20
Aydın Koçarlı Festivali 2022 programı Koçarlı Çam Fıstığı Festivali 2022 konserleri

Son dakika Aydın Koçarlı haberleri Aydın Koçarlı Festivali 2022 programı ve katılacak sanatçılar ortaya çıktı. Aydın Koçarlı Çam Fıstığı Festivali 2022 konserleri belli oldu. 10 - 12 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan festival için tüm hazırlıklar tamamlanırken geri sayım başladı. Koçarlı Belediyesi Yöresel Ürünleri festivali için dolu dolu bir program hazırladı ve katılımcılara unutulmaz bir festival yaşatacak.

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, “Festivalimiz için yoğun bir program hazırladık. 10-11 ve 12 Haziran’da festivalimizin eğlence bölümünü yapacağız, festivalimiz de hem tarımsal ve yöresel ürünler tanıtılıp pazarlanacak hem de vatandaşlarımız eğlenebilecek” dedi.

Aydın Koçarlı Festivali 2022 programı

Aydın Koçarlı Festivali 2022 programı belli oldu. Kortejden, panayıra, dans gösterilerinden konserlere kadar ve çeşitli eğlencelerin yer alacağı festivale ilçede yaşayan herkesin sahip çıkması gerektiğinin de altını çizen Başkan Kaplan “Festivalimiz son 3 gün kaldı. Cuma günü muhteşem bir kortej ile başlayacak olan Yöresel ürünler festivalimiz sadece Koçarlı’nın değil, Aydın’ın tanıtımına büyük katkı sağlayacak. Her şey tüm ayrıntısına kadar düşünüldü. Amacımız yöresel ürünlerimizin, ilçemizin ve ilimizin tanıtımına katkı sunmak” diye konuştu.

Aydın Koçarlı Çam Fıstığı Festivali 2022 konserleri

Aydın Koçarlı Çam Fıstığı Festivali 2022 konserleri ve katılacak sanatçılar belli oldu. 10-12 Haziran tarihleri arası gerçekleşecek olan, vatandaşların ailece keyifle vakit geçirebilecekleri aktivitelerle dolu dolu festival 10 Haziran Cuma günü 17.00’da kortej ile başlayacak. 14. Koçarlı Çam Fıstığı, İncir, Pamuk, Zeytin, Zeytinyağı ve Yöresel Ürünler Festivali birbirinden eğlenceli gösteri ve konserlerle devam edecek.

  • 10 Haziran Cuma akşamı Koray Avcı konseri,
  • 11 Haziran Cumartesi akşamı Tuğçe Kandemir konseri,
  • 12 Haziran Pazar akşamı ise Aleyna Tilki konseri olacak.

Ünlü sanatçıların yanı sıra yerel sanatçılar sahne performansları ve çeşitli etkinliklerde festivale renk katacak. Ayrıca 8 Haziran tarihinden itibaren kurulacak olan yöresel ürünler panayırı ve pazarı üretici ile tüketiciyi buluşturacak.

son dakika izmir ege bölgesi haberleri

Yorumlar (0)