Balkan Ninnisi dizisi nerede çekiliyor oyuncuları Balkan Ninnisi dizisi çekildiği yer oyuncu kadrosu

TRT 1 ekranlarında başlayan Balkan Ninnisi dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekildi, dizinin oyuncu kadrosu isimleri ve dizi hakkında merak edilen sorular yanıt buldu.

Güncel 23.06.2022, 13:42
Balkan Ninnisi dizisi nerede çekiliyor oyuncuları Balkan Ninnisi dizisi çekildiği yer oyuncu kadrosu

TRT 1’in yeni yapımlarından olan Balkan Ninnisi dizisinin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Balkan Ninnisi dizisi nerede çekiliyor, Balkan Ninnisi dizisi çekildiği yer neresi, Balkan Ninnisi dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu isimleri nedir sorularının yanıtları merak ediliyor. Aile ve romantik türleri ile ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca ve Volkan Kapkın oturuyor.

Balkan Ninnisi dizisinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk, Emre Bey ve Hakan Boyav var. Dizinin senaryosunu Uğur Uzunok, Nurullah Sevimli, Abdülhamid Işık ve Esma Koç yazıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen pumabet dizi TRT 1’de yayınlanıyor. Dizinin ilk bölümü 21 Haziran’da yayınlandı.

Balkan Ninnisi dizisi nerede çekiliyor?

Balkan Ninnisi dizisi Makedonya’nın Üsküp şehrinde çekiliyor. Doğu Avrupa’da yer alan Üsküp’ün farklı noktalarında çekim setleri kuruluyor. Balkan Ninnisi dizisinde, alışılmışın dışında, etkileyici bir hikaye ekranlara geliyor. Üsküp’te imkansız bir aşk hikayesi izleyicilerle buluşuyor. Üsküplü Jovanka ile Ertan’ın imkansız aşkı Balkan Ninnisi dizisinin konusunu oluşturuyor.

Balkan Ninnisi dizisinin çekildiği yer neresi?

Balkan Ninnisi dizisinin çekildiği yer Makedonya’nın Üsküp şehridir. Dizinin çekimleri Üsküp’te yapılıyor. Eski Osmanlı şehirlerinden olan Üsküp, dizinin ana çekim yeridir.

Balkan Ninnisi dizisi oyuncu kadrosu oyuncuları isimleri

  • Erdal Özyağcılar - Süleyman
  • Özlem Türkad - Neriman
  • Emre Bey - Ertan
  • Merih Öztürk - Jovanka
  • Hakan Boyav - Daniel
  • Suzan Akbelge - Elena
  • Sarp Bozkurt - Arif
  • Gözde Çığacı - Gülsüm
  • Erman Saban - Hayati

Balkan Ninnisi dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Kaan Turgut (Pavel), Emine Halil (Ayşen), Süleyman Kara (Mustafa), Burak Rahman (Luran), Deniz Gürkan (Gülbahar), Benu Şahin (Maria), Can Kolukısa

Yorumlar (0)