Denizli Merkezefendi Saraylar Mahallesi trafik kazası: Hasta taşıyan ambulans dolmuşla çarpıştı

Denizli Merkezefendi Saraylar Mahallesi’nde hasta taşıyan ambulansın şehir içi dolmuşuyla çarpıştığı trafik kazasında bir sağlıkçı ile dolmuştaki bir yolcu yaralandı.

Güncel 20.05.2022, 15:15
Denizli Merkezefendi Saraylar Mahallesi trafik kazası: Hasta taşıyan ambulans dolmuşla çarpıştı

Son dakika Denizli Merkezefendi trafik kazası haberleri… Denizli Merkezefendi Saraylar Mahallesi trafik kazası detayları ortaya çıktı. Hasta taşıyan ambulans dolmuşla çarpıştı. Kaza, Merkezefendi ilçesi Saraylar Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; Denizli Devlet Hastanesi’ne hasta taşıyan A.B. kontrolündeki ambulans, 2. Ticari Yol üzerinde seyreden ve manevra yapmaya başlayan A.K. hakimiyetindeki 20 M 0665 plakalı şehir için dolmuşuna yandan çarptı.

Denizli Merkezefendi Saraylar Mahallesi trafik kazası

Denizli Merkezefendi Saraylar Mahallesi trafik kazası detayına göre, çarpmanın etkisiyle minibüsün kapısı yerinden çıkarken, vatandaşlar ise yardıma koştu. İhbar üzerine bölgeye sağlık ekipleri ve güvenlik güçleri sevk edildi. Olay yerine giden sağlık görevlileri ambulansta bulunan hastayı ve kazada hafif yaralanan sağlıkçı İ.A. ile minibüsteki yolcuyu hastaneye kaldırdı.

Denizli Merkezefendi trafik kazası

Denizli Merkezefendi trafik kazası olay sonrasında bir süre trafiğin kapatıldığı yolda ekipler kontrollü geçiş sağladı. Kazanın ardından araç sürücüleri ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. Araçların kaldırılması ardından trafik normal olarak sağlandı.

son dakika izmir ege bölgesi haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)