Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi personel alımı işkur İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi iş ilanları

Dokuz Eylül Üniversitesi 15 Temmuz Sağlık ve Sanat Kampüsü’nde bulunan İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi iş ilanı başvuru detayları işkur tarafından duyuruldu.

Güncel 13.11.2021, 16:27
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi personel alımı işkur İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi iş ilanları

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi personel alımı işkur detayları ortaya çıktı. İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi iş ilanları başvurusu ayrıntıları İşkur tarafından paylaşıldı. DEÜ’ye bağlı olan ve DEÜ 15 Temmuz Sağlık ve Sanat Kampüsü’nde bulunan İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi’ne 1 bilgi işlem teknik destek personeli alınacak. Daimi olarak istihdam edilecek personel için en az 1 yıl deneyim isteniyor.

İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi personel alımı detayına göre son başvuru tarihi 22 Kasım 2021 Pazartesi, başvuru adresi İnciraltı Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi,  No: 58/5, DEÜ 15 Temmuz Sağlık ve Sanat Kampüsü / Balçova / İzmir olacak. Bilgi için mail ik@ibg.edu.tr olarak duyuruldu. Mülakat için görüşme tarihi ve saati uygun olan adaylara bildirilecek. Görüşme yeri İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi olacak.

Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi iş ilanı başvurusu için müracaat koşulları arasında şunlar var;

  • Teknik liselerin bilgisayar teknolojileri bölümlerinden ya da üniversitelerin meslek yüksekokullarının bilgisayar ile ilgili bölümlerinden mezun olmak.
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya en az 2 yıl tecilli olduğunu belgelemek.
  • Tercihen, yabancı dil seviyesini merkezi sınavlar (YDS, YÖKDİL vb.) ya da özel kuruluşların sınavlarından (TOEFL, IELTS vb.) biri ile belgeleyebilmek.
  • Sorun takip sisteminde oluşturulan biletleri takip ederek çözüme ulaştırmak.
  • Konferans ve toplantılarda video ve ses ile ilgili teçhizatların bakımını ve operasyonunu sağlamak.
  • Microsoft ve Apple işletim sistemlerinin kurulması, konfigürasyonu, yazılımların yüklenmesi, hatalara çözüm geliştirilmesi süreçlerini yönetmek.
  • Ağ ve yerel yazıcıların bakımını ve sarf takibini yapmak.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi personel alımı işkur

  • İzmir Biyotıp ve Genom Merkezine;
  • 1 bilgi işlem teknik destek personeli alınacak
  • Son başvuru: 22 Kasım 2021

  izmir büyükşehir belediyesi personel alımı 2021 iş ilanları

Yorumlar (3)
Tuba gurs oy 6 ay önce
Dokuz eylül üniversitesi mezunuyum cumhuriyet ticaret meslek lisesi mezunuyum sertifikalarım var bilgisayar tip sekreterligi ingilizce yönetici asistanlığı sertifikalarim var bozyakada staji yaptım o47 engelliyim hastanede çalışmak istiyorum
Tuba gursoy 4 ay önce
Dokuz eylül üniversitesi mezunuyum cumhuriyet ticaret meslek lisesi mezunuyum sertifikalarım var bilgisayar tip sekreterligi ingilizce yönetici asistanlığı sertifikalarim var 047 engelliyim.
Songül Eymur 6 ay önce
Hastaneye temizlik personeli aliyomu