Düşman Başına Hint dizisi oyuncuları isimleri konusu Düşman Başına orjinali

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hint Düşman Başına dizisinin oyuncu kadrosu, hikayesi ve orijinal adı ile ilgili sorular yanıt buldu.

Güncel 10.06.2022, 14:33
Düşman Başına Hint dizisi oyuncuları isimleri konusu Düşman Başına orjinali

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Düşman Başına ile ilgili detaylar merak ediliyor. Düşman Başına Hint dizisi oyuncuları isimleri, Düşman Başına Hint dizisi konusu nedir ve Düşman Başına Hint dizisi orjinali sorularının yanıtları araştırılıyor. Hafta içi her gün saat 15.30’da izleyici ile buluşacak olan dizinin ilk bölümü 10 Haziran’da yayınlanacak.

Karşıt görüşlerin savaşı sloganı ile yayınlanan dizi ile yeni bir serüven başlıyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde en çok izlenen yapımlardan olan Düşman Başına dizisi Kanal 7’de başlıyor. Dizinin başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare paylaşıyor. Sürükleyici hikayesi ile queencasino ekranlara gelecek olan dizi geleneklerle ailesini bir arada tutmak isteyen Shanti ve özgürlüğü savunan Riya’nın savaşına odaklanıyor.

Düşman Başına Hint dizisi konusu

Düşman Başına Hint dizisinde, bir tarafta geleneklerine bağlı olan Shanti, diğer tarafta ise aileye yeni giren ve özgür bir ruhu savunan Riya var. Shanti, otoritesi ile aileyi bir arada tutmaya çalışıyor. Aynı zamanda çocuklarını ve onların ailelerini kontrol altında tutmak için her şeyi yapıyor. Oğlu olan Raghav, parayı kaybetmemek için annesinin her dediğini yapıyor. Shivam ise özgürlüğünün peşinden koşuyor. Shivam ile Riya’nın yolları kesişiyor ve dizide heyecan başlıyor.

Düşman Başına Hint dizisi orjinali

Kanal 7 ekranlarında başlayan Düşman Başına Hint dizisi orjinali Mere Angne Mein’dir. Hint dizisi, 5 Haziran 2015 - 5 Ağustos 2017 tarihleri ​​arasında Star Plus kanalında yayınlanmıştır.

Düşman Başına Hint dizisi oyuncuları isimleri

  • Krutika Desai
  • Karam Rajpal
  • Ekta Kaul
  • Richa Mukherjee
  • Ananya Khare
Yorumlar (1)
yagmur 6 ay önce
harika bir dizi