Enes Batur Gerçek Kahraman filmi nerede çekildi oyuncuları ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

TV ekranlarında yayınlanacak olan Enes Batur Gerçek Kahraman filminin çekildiği yer, çekim yeri, oyuncu kadrosu, kaç yılında çekildi ve hangi kanalda soruları yanıt buldu.

Güncel 14.06.2022, 22:09
Enes Batur Gerçek Kahraman filmi nerede çekildi oyuncuları ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşacak olan Enes Batur Gerçek Kahraman filminin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Enes Batur Gerçek Kahraman filmi nerede çekildi, Enes Batur Gerçek Kahraman filmi oyuncuları isimleri, Enes Batur Gerçek Kahraman filmi ne zaman çekildi, Enes Batur Gerçek Kahraman filmi hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları araştırılıyor.

Enes Batur Gerçek Kahraman filminin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturuyor. Filmin başrollerini Enes Batur, Ömer Başdoğan, Altan Erkekli ve Damla Aslanalp paylaşıyor. Senaryosunu Murat Özsoy’un yazdığı filmin yapımcıları arasında Erdem Karahan, Büşra Nur Karahan, Adnan Akdemir ve Tanay Abbasoğlu var. Filmin müziklerini İrsel Çivit onwin hazırladı. Filmde Enes Batur ile birlikte ünlü Youtuber’lardan Mahsun Karaca, Halil Söyletmez ve Ruhi Çenet gibi isimler var.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi ne zaman çekildi?

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi 2019 yılında çekildi. Komedi ve macera türünde çekilen film 31 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girdi. Eren Medya ve TN Yapım tarafından çekilen film 6 milyon TL bütçe ile çekildi ve 7,3 milyon TL hasılat elde etti. 99 dakika süren Enes Batur Gerçek Kahraman filmi, Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filminin devamı olarak çekildi.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi nerede çekildi?

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi Antalya’da çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Antalya’nın farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında gerçekleşti. Filmin çekimleri için Antalya’nın farklı bölgelerinde çekim setleri kuruldu.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi hangi kanalda oynuyor?

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi Show TV kanalında oynuyor. 15 Haziran’da saat 00.15’te başlayacak olan filmde Enes Batur’un Adalet Savaşçılarına katılması ve kahramana dönüşmesi konu ediliyor. Vizyona girdiği ilk 3 günde 90 bin 353 kişi tarafından izlenen ve 1 milyon 407 bin TL hasılat elde eden film, 7 hafta vizyonda kaldı.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi oyuncuları isimleri

 • Enes Batur (Enes Batur)
 • Ömer Başdoğan (Ömer)
 • Altan Erkekli (Master)
 • Damla Aslanalp (Işıl)
 • Kanbolat Görkem Arslan (Tan Veyder)
 • Ebru Ojen Şahin (Ceyda)
 • Selin Deveci (Blackear)
 • Ramin Nezir (Blue Mask)
 • Resul Doğan (Resul)
 • Gökhan Güngör (Grubengas)
 • Cansu Bulut (Yaube)

Enes Batur Gerçek Kahraman filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Buket Dereoğlu (Alev Veyder), Rengin Samurçay (Şadiye), Seyithan Özdemir (Barut), Atilla Pekdemir (Atilla), Atakan Özyurt (Atakan), Bilal Hancı (Bilal), Fatih Yasin (Fatih), Halil Söyletmez (Halil). Ruhi Çenet (Ruhi), Şeyda Erdoğan (Şeyda), Burak Güngör (Burak), Buse Plan (Buse), Murat Sungurtekin (Enes Batur’un amcası) ve Mahsun Karaca (Mahsun).

Yorumlar (0)