if wedding fashion izmir 2021 15. gelinlik damatlık ve abiye giyim fuarı başlıyor

Moda ve tutkunun birleşimi IF Wedding Fashion İzmir, 2021’de de sektörün önde gelen profesyonellerine 15. kez mükemmel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Güncel 13.11.2021, 21:23
if wedding fashion izmir 2021 15. gelinlik damatlık ve abiye giyim fuarı başlıyor

Son dakika İzmir fuar takvimi… if wedding fashion izmir 2021 15. gelinlik damatlık ve abiye giyim fuarı başlıyor. İletişim ve iş bağlantıları kurmanın en hızlı ve güvenilir yolu olan IF Wedding Fashion İzmir, sizi 16-19 Kasım 2021 tarihleri arasında fuarizmir’de bekliyor.

IF Wedding Fashion İzmir 2021, dijital podyumu büyülemeye hazırlanıyor. 2020 IFWF defilelerinde sergilenen gelinlik, damatlık ve abiye tasarımları 2020-2021 modasına yön verdi. 2022 modasının başrol oyuncularından olmak isteyenler IFWF 2021 defilelerindeki yerini ayırtıyor.

 IF Wedding Fashion İzmir, genç tasarımcıların moda sektöründeki yerlerini almaları için fırsat yaratmaya devam ediyor. 12. Gelinlik Tasarım Yarışması “Uyanış” ana temasıyla genç tasarımcılarını bekliyor. 11. Gelinlik Tasarım Yarışmasında 375 ilham veren tasarım yarıştı. 15 finalist içerisinden birinci olan Zehra Zayrek (Mimar Sinan Üniversitesi) şimdi 2021 IFWF podyumundaki defilesi için çalışıyor.

if wedding fashion izmir 2021 15. gelinlik damatlık ve abiye giyim fuarı

if wedding fashion izmir 2021 15. gelinlik damatlık ve abiye giyim fuarı bu yıl yine çok konuşulacak. Designer Area, tasarımcılar için özel olarak oluşturulan bir alan oldu. IFWF’ye katılan tasarımcılar bu alanda gelinlik ve abiye modellerini görücüye çıkarıyor. Aynı zamanda bu alanda moda söyleşileri gerçekleşirken; kurum, kuruluş ve dernek yöneticilerinin buluşma noktası haline geliyor.

16-19 Kasım 2021 tarihinde düzenlenecek olan IF Wedding Fashion İzmir bu yıl Hibrit Model olarak gerçekleşecektir. Fiziki fuarın yanı sıra aynı zamanda dijital ortamda da yapılarak tamamlayıcı olma niteliği ile birlikte daha fazla ziyaretçiye ulaşmayı hedeflemektedir. Fuar’da bu yıl dikkat çekecek başlıklar şunlar olacak;

  • Gerçeğe Yakın Bir Fuar Deneyimi,
  • Erişim Kolaylığı,
  • Ölçeklendirilebilir Katılımcı ve Ziyaretçi Kapasitesi,
  • Akıllı Eşleştirme, Çok Fonksiyonlu Arama Ve Öneri Fonksiyonları,
  • Canlı Sohbet ve Video,
  • Canlı Seminer ve Konferanslar,
  • Detaylı İstatistikler ve Raporlar,
  • Geriye Dönük Fuar Bilgisi ve Kullanıcı Detayları

Alanında Avrupa’nın en büyüğü ve sektörün Uluslararası Fuarcılık Endüstrisi Derneği (UFI) onaylı tek fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir, 15. yılında da İzmir’den Türk ve uluslararası markaları dünyaya duyurmaya devam ediyor.

Her yıl dünyanın dört bir yanından ağırladığı yabancı alım heyetleri ile gelinlik ve abiye sektörü ihracatına katkı sağlayan IF Wedding Fashion İzmir, başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçi ağırlamaktadır.

Dünyaca ünlü modacılara ev sahipliği yapan gala gecesi, genç stilistlere keşfedilme fırsatı sunan Gelinlik Tasarım Yarışması, katılımcı firmaların düzenlediği solo defileleriyle IF Wedding Fashion İzmir’de her sene olduğu gibi bu sene de moda rüzgarları esecek.

son dakika izmir haberleri

Yorumlar (0)