İlişki Doktoru filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri İlişki Doktoru filmi ne zaman çekildi?

Fox TV ekranlarında TV’de ilk kez olarak yayınlanacak olan İlişki Doktoru filminin çekildiği yer, çekim yeri, oyuncu kadrosu ve film kaç yılında çekildi soruları yanıt buldu.

Güncel 01.06.2022, 17:16
İlişki Doktoru filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri İlişki Doktoru filmi ne zaman çekildi?

Kadın erkek ilişkileri üzerine kitap yazan bir yazarın evlilik ve kariyeri arasında yaşadığı traji komik olayların konu edildiği İlişki Doktoru filmi Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Filmin çekim ve yayın detaylarını araştıran izleyiciler, İlişki Doktoru filmi nerede çekildi, İlişki Doktoru filmi oyuncuları isimleri ve İlişki Doktoru filmi ne zaman çekildi sorularının yanıtını araştırıyor. Filmin başrollerini Gürgen Öz, İlayda Çevik ve Özge Ulusoy paylaşıyor.

Fox TV ekranlarında TV’de ilk kez olarak yayınlanacak İlişki Doktoru filmi romantik komedi türü ile betcool ekranlara geliyor. Statu Prodüksiyon tarafından çekilen ve 104 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu oturuyor. İlişki Doktoru filminin senaryosunu Sinan Biçici yazdı.

İlişki Doktoru filmi ne zaman çekildi?

İlişki Doktoru filmi 2022 yılında çekildi. Film TV’de ilk kez 1 Haziran Çarşamba günü Fox TV’de yayınlanacak.

İlişki Doktoru filmi nerede çekildi?

İlişki Doktoru filmi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü için Beşiktaş ve çevre semtlerde çekim setleri kuruldu. Beşiktaş Valideçeşme semtinde ve Beşiktaş’ın diğer mahallelerinde de çekimler yapıldı.

İlişki Doktoru filmi oyuncuları isimleri

  • Gürgen Öz - Önder
  • Özge Ulusoy
  • İlayda Çevik
  • Ceyhun Fersoy
  • Duygu Mercan
Yorumlar (0)