İzmir Bornova Beşyol ve Yaka kumar baskını: 87 kişi yakalandı

İzmir Bornova Beşyol ve Yaka Mahallesi’nde kumar baskını yapıldı, 87 kişi kumar oynarken suçüstü yakalandı. Kumar oynayanlara toplamda 158 bin TL para cezası kesildi.

Güncel 05.07.2022, 13:01 09.07.2022, 16:16
İzmir Bornova Beşyol ve Yaka kumar baskını: 87 kişi yakalandı

Son dakika İzmir Bornova kumar baskını haberleri… İzmir Bornova Beşyol ve Yaka kumar baskını: 87 kişi yakalandı. İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Bornova ilçesi Beşyol Mahallesinde işletmeciliğini İ.A. isimli şüphelinin yaptığı kahvehanede ve Bornova ilçesi Yaka Mahallesinde işletmeciliğini A.Ç. isimli şüphelinin yaptığı kahvehanede kumar oynatıldığı bilgisi üzerine harekete geçti.

İzmir Bornova Beşyol ve Yaka kumar baskını

İzmir Bornova Beşyol ve Yaka kumar baskını detayları ortaya çıktı. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının koordine ve talimatları doğrultusunda, 3 Temmuz tarihinde belirlenen adreslere operasyon düzenleyen ekipler, 87 kişiyi kumar oynarken suçüstü yakaladı. Kumar oynayanlara toplamda 158 bin 253 TL idari para cezası uygulayan ekipler, işletmeleri mühürlerken kumar oynamak için kullanılan malzemelere de el koydu. Operasyonlarda şüpheli İ.A. ve A.Ç. hakkında "Kumar Oynamak İçin Yer ve İmkan Sağlamak" suçundan adli işlem başlatıldı.

son dakika izmir haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)