İzmir Bornova Egemenlik Mahallesi kumar baskını: Bornova Kolpaçino kumarhanesine baskın

İzmir Bornova Egemenlik Mahallesi’nde dernek görünümlü kumarhaneye, jandarma ekipleri bir operasyon daha gerçekleştirdi. Tombala oynayan 50 kişiye işlem yapıldı.

Güncel 26.04.2022, 22:39 01.05.2022, 16:24
İzmir Bornova Egemenlik Mahallesi kumar baskını: Bornova Kolpaçino kumarhanesine baskın

Son dakika İzmir Bornova haberleri… İzmir Bornova Egemenlik Mahallesi kumar baskını yapıldı. İzmir Bornova Kolpaçino kumarhanesine baskın detayları ortaya çıktı. İzmir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Bornova İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Egemenlik Mahallesinde bulunan ve daha önce kumar oynandığı için mühürlenen bir binada tekrar kumar oynandığı bilgisi üzerine harekete geçti.

İzmir Bornova Egemenlik Mahallesi kumar baskını

İzmir Bornova Egemenlik Mahallesi kumar baskını, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordine ve talimatları doğrultusunda gerçekleşti. Egemenlik Mahallesi’nde belirlenen adrese düzenlenen operasyonda, tombala oynarken suçüstü yakalanan 50 kişiye toplam 90 bin 950 TL idari para cezası uygulanırken, Ö.T. isimli şüpheliye ise ‘Kumar oynamaya yer ve imkan sağlamak’ suçundan adli işlem uygulandı.

İzmir Bornova Kolpaçino kumarhanesine baskın

İzmir Bornova Kolpaçino kumarhanesine baskın detayları ortaya çıktı. Daha önce defalarca operasyon düzenlenen kumarhanede, ‘Kolpaçino’ filmine atıfta bulunan pankartın yine duvarda yer aldığı görüldü.

son dakika izmir haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)