İzmir Bornova Yaka ve Gökdere Mahallesi kumar baskını İzmir kumar baskını son dakika

İzmir Bornova Gökdere Mahallesi’nde bir sendika binası ve umuma açık işletmeye düzenlenen kumar operasyonunda 104 kişiye toplam 189 bin 176 TL para cezası uygulandı.

Güncel 22.05.2022, 13:41 01.06.2022, 00:11
İzmir Bornova Yaka ve Gökdere Mahallesi kumar baskını İzmir kumar baskını son dakika

Son dakika İzmir Bornova haberleri… İzmir Bornova Gökdere Mahallesi kumar baskını detayları ortaya çıktı. İzmir kumar baskını son dakika bilgisi geldi. İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Bornova ilçesi Gökdere Mahallesi'nde bir sendika binası ve Yaka Mahallesi'nde umuma açık bir işletmede kumar oynatıldığı bilgisi üzerine harekete geçti.

İzmir Bornova Yaka ve Gökdere Mahallesi kumar baskını

İzmir Bornova Yaka ve Gökdere Mahallesi kumar baskını detayına göre, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde Bornova İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince 19-20 Mayıs tarihlerinde belirlenen adreslere baskın yapıldı. Operasyonda 104 şahıs tombala oynarken suçüstü yakalandı. Kumar oynadığı tespit edilen 104 şahsa 189 bin 176 TL idari para cezası uygulanırken, kumar oynamak için kullanılan materyallere el konuldu.

İzmir kumar baskını son dakika

İzmir kumar baskını son dakika detayları ortaya çıktı. Şüpheliler K.B. ve A.C. hakkında ise "kumar oynamak için yer ve imkan sağlamak" suçundan adli işlem başlatıldı. Şüpheli şahısların adli işlemleri devam ediyor.

son dakika izmir haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)