İzmir Bornova Zafer Mahallesi kuyumcu soygunu: Silahlı gaspçı aranıyor

İzmir Bornova Zafertepe Mahallesi Kemalpaşa Caddesi’nde bulunan bir kuyumcuya elindeki silahıyla giren şüpheli, altınları alarak kayıplara karıştı.

Güncel 24.01.2022, 18:14
İzmir Bornova Zafer Mahallesi kuyumcu soygunu: Silahlı gaspçı aranıyor

Son dakika İzmir Bornova haberleri… İzmir Bornova Zafer Mahallesi Kemalpaşa Caddesi’nde kuyumcu soygunu yapan silahlı gaspçı aranıyor. Edinilen bilgiye göre olay, saat 16.30 sıralarında Zafer Mahallesi Kemalpaşa Caddesi'nde bulunan bir kuyumcuda meydana geldi. İddiaya göre, siyah giyimli ve maskeli olduğu öğrenilen, henüz kimliği belirlenemeyen şüpheli kuyumcuya girdi. Yanında getirdiği silahı kuyumcuya doğrultan şüpheli, kuyumcudan altınları istedi. Daha sonra bir miktar altını alarak kuyumcudan çıkan soyguncu, koşarak kayıplara karıştı. Durumun bildirilmesi üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri bölgeyi güvenlik çemberine aldı.

İzmir Bornova Zafer Mahallesi kuyumcu soygunu

İzmir Bornova Zafer Mahallesi kuyumcu soygununun ardından olay yerine gelen polis ekipleri, iş yeri ve çevrede bulunan güvenlik kameralarını inceleyip, görgü şahitlerinin ifadeleri doğrultusunda, olayı gerçekleştiren şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Bölge, polis ekipleri tarafından ablukaya alınırken, soygunun yaşandığı iş yerinde Olay Yeri İnceleme ekipleri, çalışma yürüttü.

son dakika izmir haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)