İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman personel alımı 2022 izelman iş ilanları işyeri hekimi

İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman işçi alımı 2022 işkur izelman iş ilanları detayları ortaya çıktı. İzelman’a 3 işyeri hekimi alınacak.

Güncel 03.01.2022, 20:21
İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman personel alımı 2022 izelman iş ilanları işyeri hekimi

İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman personel alımı 2022 detayları belli oldu. İzelman iş ilanları 2022 işkur ayrıntısına göre izelmana 3 işyeri hekimi alınacak. Daimi olarak istihdam edilecek personellerden en az 1 yıl deneyim isteniyor. İşyeri hekimleri için İzelman’a son başvuru tarihi 7 Ocak 2022 Cuma olacak. Başvurular 08.00 ile 18.00 saatleri arasında yapılabilecek. Başvurular sadece mail olarak, 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde basvuru@izelman.com.tr mail adresine yapılabilecek. Başvuru yapan adaylar arasından, sadece uygun görülen adaylara, başvuru bitim tarihinden itibaren 1 hafta içinde çağrı yapılacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman işçi alımı 2022 işkur paylaşımına göre İzelman’a alınacak 3 işyeri hekimi için çalışma adresi İzelman A.Ş. OSGB Müdürlüğü, çalışma süresi ise belirsiz süreli olacak. İzelman’a başvuru koşulları arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da askerlik hizmetinden muaf olmak, işyeri hekimliği belgesine sahip olmak, devlet hizmet yükümlülüğünü tamamlamış olmak ve adli sicil kaydının bulunmaması şartları yer alıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman personel alımı 2022 izelman iş ilanları

  • İzelman personel alımı 2022: 3 işyeri hekimi alınacak
  • Başvuru adresi: basvuru@izelman.com.tr
  • Son başvuru: 7 Ocak 2022 Cuma

izmir büyükşehir belediyesi personel alımı iş ilanları işçi alımı işkur

Yorumlar (0)