İzmir Enternasyonal Fuarı nerede giriş ücreti 2021 İzmir Fuarı ne zaman kapanıyor?

İzmir Enternasyonal Fuarı’nın adresi ve ulaşım bilgileri, bilet fiyatları ve fuarın hangi tarihte kapanacağı soruları yanıt buldu.

Güncel 08.09.2021, 13:55
İzmir Enternasyonal Fuarı nerede giriş ücreti 2021 İzmir Fuarı ne zaman kapanıyor?

3 Eylül ile 12 Eylül tarihleri arasında düzenlenen 90. İzmir Enternasyonal Fuarı tüm hızıyla devam ediyor. İzmir Enternasyonal Fuarı nerede, İzmir Enternasyonal Fuarı giriş ücreti 2021 nedir, İzmir Fuarı ne zaman kapanıyor? Sorularının yanıtları araştırılıyor. Her yıl farklı kültürlere ev sahipliği yapan, katılımcılarını geçmiş ile gelecek arasında bir zaman yolculuğuna çıkaran, dünyanın en köklü uluslararası genel ticaret fuarlarından biri olan İzmir Enternasyonal Fuarı, Türkiye’nin de ilk fuarı olma özelliğini taşıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İZFAŞ tarafından düzenlenen fuarın bu yıl ana sponsoru Folkart oldu. İzmir’in Konak ilçesine bağlı Kültürpark’ta düzenlenen fuarda konserlerden sergilere, yarışmalardan festivallere, Açıkhava etkinliklerinden sinemaya, oyunlardan çocuk aktivitelerine, geniş yelpazede etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. İzmir Fuarı’nda kültür ve sanat, spor ve eğlence, ticaret ve teknoloji konulu etkinlikler İzmirlilerle buluşuyor.

İzmir Enternasyonal Fuarı’nda bu yıl tüm salgın tedbirleri uygulanıyor. Açık alanda ve sınırlı sayıda ziyaretçi girişine izin veriliyor. Tüm önlemler alınıyor. Maske ve sosyal mesafe kurallarına uyulması sağlanıyor. Her stantta dezenfektan bulunduruluyor ve kullanımı mecburi tutuluyor.

İzmir Fuarı 2021’de bu yıl Fuar Çim Konserleri, Mogambo Geceleri Konserleri, İzmir Sahnesi Konserleri müzikseverlerle buluşuyor. Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda farklı etkinlikler yapılıyor. İzmir İş Günleri ve UCLG Kültür Zirvesi 2021 Etkinliği de fuar programına dahil edildi. Fuarın en dikkat çeken etkinlikleri ise İzmir INTEL ESL Oyun Festivali 2021, İzmir Fuarı 20. Sinema Burada Festivali, Resim ve Fotoğraf Sergileri, İzmir Fuarı 2021 Kitap Sokağı ve Yüz Yüze Sohbetler, İzmir Spor Etkinlikleri, İzmir Büyükşehir Belediyesi Standı ve İzmir Enternasyonal Fuarı Çocuk Etkinlikleri 2021 oldu.

İç mimar villa tasarımları ve projeleri iç mimar salon tasarımları

İzmir Enternasyonal Fuarı nerede?

İzmir Enternasyonal Fuarı İzmir’in Konak ilçesindedir. Konak Kültürpark’ta açılan İzmir Fuarı’nın tam adresi Şair Eşref Bulvarı, No: 50, Montrö Kültürpark, Alsancak / İzmir’dir. İzmir Limanı’na 1 kilometre mesafede bulunan İzmir Enternasyonal Fuarı, Adnan Menderes Havaalanı’na 21 kilometre, İzmir Otogarı’na ise 10 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Eshot, İzmir Metro, İzdeniz, İzban ve İzmir Tramvay ile Kültürpark’a kolayca ulaşmak mümkündür.

İzmir Enternasyonal Fuarı 2021 konser etkinlikleri İzmir fuar konserleri 2021

İzmir Enternasyonal Fuarı giriş ücreti 2021

İzmir Enternasyonal Fuarı giriş ücreti 2021 öğrenciler için 3,50 TL, tam için 5 TL’dir. Kültürpark’ın tüm kapılarından giriş ve çıkış yapılabiliyor. İzmir Fuarı’nda bu yıl yeniden kurulan Lunapark giriş fiyatı ise 15 TL oldu. 10 biletlik kombine fiyatı ise 130 TL’den satılıyor.

İzmir Fuarı ne zaman kapanıyor?

İzmir Enternasyonal Fuarı 12 Eylül 2021 Pazar günü kapanıyor. 3 – 12 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenen fuarın ziyaret saatleri 08.00 ile 23.00 olarak duyuruldu. Fuarda yer alan etkinlikler saat 16.00 itibari ile başlıyor. İzmir Fuarı saat 23.00'de kapanıyor.

İzmir Enternasyonal Fuarı 2021 konserleri etkinlik takvimi programı

Yorumlar (0)