İzmir IF Wedding Fashion 2022 Fuarı Fashion Prime ve Fashion Tech Fuarı 2022 tanıtıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından yapılacak IF Wedding Fashion İzmir 2022, Fashion Prime 2022 ve Fashion Tech 2022 Fuarı tarihi Çukur Han’da tanıtıldı.

Güncel 02.06.2022, 00:45 04.06.2022, 15:23
İzmir IF Wedding Fashion 2022 Fuarı Fashion Prime ve Fashion Tech Fuarı 2022 tanıtıldı

Son dakika İzmir haberleri… İzmir IF Wedding Fashion 2022 Fuarı, İzmir Fashion Prime ve Fashion Tech Fuarı 2022 tanıtıldı. IF Wedding Fashion İzmir 2022 “16. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı” 22-25 Kasım tarihleri arasında yapılacak. 12-15 Ekim tarihlerinde eş zamanlı düzenlenecek 5. Fashion Prime İzmir 2022 “Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı” ve 2. Fashion Tech İzmir 2022 “Hazır Giyim, Konfeksiyon ve Tekstil Makineleri, Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı”nın tanıtımı tarihi Çukur Han’da yapıldı.

İzmir IF Wedding Fashion 2022 Fuarı tanıtımı

İzmir IF Wedding Fashion 2022 Fuarı tanıtımında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, fuarların İzmir için hayati olduğunu belirterek “Üç temel nedeni var; birincisi fuar başlı başına kent ekonomisini canlandırıyor. İkincisi fuarlarda sektör temsilcileri birbirleriyle buluşarak ilham alıyor, öğreniyor, görüyor, duyuyor ve dinliyorlar. Üçüncüsü pazarlama konusunda fuar olağanüstü imkanlar sunuyor. Fuar uluslararası ise dünyanın başka ülkelerinde temsilcileri bir araya getiriyorsa, yeni markaların doğmasına imkan veriyor” dedi.

İzmir Fuarı Fashion Prime 2022 tanıtıldı

Başkan Soyer, “2019 yılına kadar yılda 10-11 fuar yapılan İzmir’de bu yıl 34 fuara ev sahipliği yapıyoruz. Emin olun, olağanüstü başarılara imza atmaya hazırız. Çünkü İzmir’e ve İzmirlilere güveniyoruz. Sonuna kadar sektörü büyütmeye, uluslararası arenalarda sizleri tanıtmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Başkan Soyer, Mimar Kemalettin Moda Merkezi'nde restorasyona başlayacaklarını da söyledi.

İzmir Fashion Tech Fuarı 2022 tanıtıldı

Ege Giyim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayati Ertuğrul “Fuarlar yeni pazarlara açılmak için önemli buluşma noktaları. Kentimize, sektörümüze değer katar” şeklinde konuştu. Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Burak Sertbaş fuarların ihracatçılar için önemine değindi. Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muhsin Dönmez ise “Moda rüzgarı estirecek, ekonomimize değer katacak fuarlara verdiği gayretler için başkanımıza ve İZFAŞ’a çok teşekkür ediyorum” dedi. İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Kızılgüneşler ise İzmir’de düzenlenen tüm fuarların arkasında olduklarını, fuar sayısı artıkça desteklerini de artırdıklarını belirtti.

son dakika izmir haberleri

Yorumlar (0)