İzmir Marble Fair 2021 Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı başladı

Doğal taş sektöründe dünyanın en önemli buluşmalarından olan MARBLE İZMİR Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı kapılarını 26. kez tüm dünyaya açıyor.

Güncel 26.08.2021, 15:02
İzmir Marble Fair 2021 Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı başladı

İzmir Marble Fair 2021 Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı başladı. Fuar 25 Ağustos – 28 Ağustos 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. Binlerce doğal taşın ve özel taş makinelerinin sergileneceği, sektörün önemli isimlerinin katılacağı etkinlikleriyle merakla beklenen 26. MARBLE İZMİR Fuarı, Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen sektör profesyonellerinin fuarizmir'de gerçekleştireceği ticari görüşmelerle İzmir ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak.

Türkiye’deki mermer rezervi, dünyadaki mermer rezervinin %33’nü oluştururken, ülkemiz mermer çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor. Türkiye’de 80’nin üzerinde değişik yapıda, 120’nin üzerinde değişik renk ve desende mermer rezervi bulunuyor. Uluslararası piyasada en tanınmış mermer çeşitleri; Süpren, Elazığ Vişne, Akşehir Siyah, Manyas Beyaz, Bilecik Bej, Kaplan Postu, Denizli Traverten, Ege Bordo, Milas Leylak, Gemlik Diyabaz ve Afyon Şeker olarak karşımıza çıkıyor.

MARBLE İZMİR Fuarının düzenlendiği kent olan İzmir, doğal taş ihracatı yapmaya en elverişli şehirlerden biri. MARBLE İZMİR Fuarı; Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının buluşma noktası olan liman kenti İzmir’de, her yıl tüm dünyadan binlerce sektör profesyonelini buluşturuyor. Organizatörü İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. olan İzmir Marble Fair 2021’e yeni ürün hizmetleri keşfetmek ve birçok sektör temsilcisi ve ürünlerini aynı çatı altında görmek için katılım sağlanıyor.

İzmir Marble Fair 2021 Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı nerede ulaşım

  • Adres: Zafer Mahallesi, 840 Sokak, İzmir Fuar Alanı No:2 Gaziemir / İzmir
  • ESHOT ile ulaşım; 92 No’lu Hat, Fuar İzmir - Üçyol Metro, Güzergah: Karabağlar üzerinden
  • 610 No’lu Hat - Fuar İzmir - Gaziemir Semt Garajı, Güzergah: Aktepe Mah. ve Akçay Cad. Üzerinden
  • 650 No’lu Hat, Fuar İzmir - Fahrettin Altay, Güzergah: Çevre Yolu Üzerinden
  • Telefon: (0232) 497 10 00
  • Ziyaret Saatleri: 10.00 – 18.00

son dakika izmir haberleri

Yorumlar (0)