İzmir Menemen’de düğün konvoyunda ateş açan magandalar yakalandı

İzmir’in Menemen Yahşelli Mahallesi’nde düğün konvoyunda pompalı tüfekle ateş açan magandalar görüntülendi. Balkondaki çocuklara aldırış etmeden ateş açan magandalar yakalandı.

Güncel 30.03.2022, 00:33
İzmir Menemen’de düğün konvoyunda ateş açan magandalar yakalandı

Son dakika İzmir Menemen haberleri… İzmir Menemen’de düğün konvoyunda ateş açan magandalar yakalandı. Olay geçtiğimiz Pazar günü ilçeye bağlı Yahşelli Mahallesi'nde meydana geldi. Düğün konvoyu sokağa geldiği esnada sokakta bekleyenler ve konvoyda otomobillerden inen kişiler, ellerindeki pompalı tüfekle havaya ardı ardına ateş açmaya başladı. O anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülenirken, ateş açıldığı esnada yakındaki bir evin balkonunda çocukların bulunması dikkat çekti.

İzmir Menemen’de ateş açan magandalar yakalandı

İzmir Menemen’de meydana gelen olayda herhangi bir ölen ya da yaralanan olmazken, jandarma ekipleri pompalı tüfekle ateş açan ve kimlikleri belirlenen şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Başlatılan çalışmalar sonucunda, görüntülerden kimlikleri belirlenen Y.T., M.Y. ve M.Ö. olayda kullandıkları silahlarla birlikte gözaltına alındı.

"Ruhsatsız tüfek bulundurmak ve taşımak" suçlarından toplam 2570 TL idari para cezası uygulanan şüpheliler hakkında "genel güvenliği tehlikeye sokmak" suçlamasıyla adli işlem başlatıldığı bildirildi. Şüphelilerin jandarmadaki işlemleri sürdüğü öğrenildi.

son dakika izmir haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)