İzmir Narlıdere Belediyesi personel alımı iş ilanları başvurusu Narlıdere Belediyesi işçi alımı

İzmir Narlıdere Belediyesi iş ilanı başvuru detayları işkur tarafından paylaşıldı. Narlıdere Belediyesi işçi alımı ayrıntıları ortaya çıktı.

Güncel 13.11.2021, 18:16
İzmir Narlıdere Belediyesi personel alımı iş ilanları başvurusu Narlıdere Belediyesi işçi alımı

İzmir Narlıdere Belediyesi personel alımı iş ilanları başvurusu detayları belli oldu. İzmir Narlıdere Belediyesi işçi alımı ayrıntısına göre belediyeye Büro Personeli, Temizlik İşçisi, Cadde ve Sokak Temizlik İşçisi ve Park Temizlik İşçisi olmak üzere toplamda 5 yeni personel alınacak.

Narlıdere Belediyesi’nin personel şirketi olan Nar-Bel Narlıbahçe İmar Tek. Ve Tur. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti tarafından işkurdan paylaşılan iş ilanında, daimi olarak istihdam edilecek personeller için deneyim süresi istenmiyor. Son başvuru tarihi 11 Aralık 2021 Cumartesi günü olacak. Başvuru adresi Mithatpaşa Caddesi, No: 447 (Narlıdere AKM) Narlıdere / İzmir olacak. İrtibat kişisi İnsan Kaynakları Görevlisi olan Ali Asker Ülker olacak. Telefonu 0530 245 35 21, maili aliaskerulker@narbel.com.tr olarak paylaşıldı.

Narlıdere Belediyesi iş ilanı başvurusunun ardından mülakat yeri aynı adreste bulunan Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi Nar-Bel İnsan Kaynakları Departmanı olacak. Çalışmalar Narlıdere ilçesi sınırları içinde yapılacak.

İzmir Narlıdere Belediyesi personel alımı iş ilanları başvurusu

  • Büro Personeli
  • Temizlik İşçisi
  • Cadde ve Sokak Temizlik İşçisi
  • Park Temizlik İşçisi
  • Toplam 5 personel alınacak
  • Son başvuru: 11 Aralık 2021

izmir büyükşehir belediyesi personel alımı 2021 iş ilanları

Yorumlar (2)
Veysel 2 ay önce
Temizlik
K şirin ğök kızım rahatsız geçici bir işte çalışıyorum 7 ay önce
Ben Narlıderede oturuyorum başvurdum ret oldu ben Belediyede çalışmak istiyorum 05344072765