Kerem Görsev Trio İzmir konseri 2021 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde

Kerem Görsev Trio konser etkinliği 20 Kasım 2021 Cumartesi günü Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde yapılacak.

Güncel 19.11.2021, 16:50 19.11.2021, 17:00
Kerem Görsev Trio İzmir konseri 2021 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde

Son dakika İzmir konser takvimi 2021… Kerem Görsev Trio İzmir konseri 2021 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde yapılacak. 20 Kasım 2021 Cumartesi akşamı saat 20.30’da başlayacak olan konser etkinliği için bilet satışları devam ediyor. Salon bileti: 224,00 TL, 2. Kategori: 168,00 TL’den satışa sunuldu. Türkiye’nin en prestijli salonlarından biri olan Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi Kerem Görsev’i ağırlayacak. Kontrbasta Volkan Hürsever, davulda Ferit Odman’ın eşlİk edeceği Kerem Görsev Trio, eski yeni geniş bir caz repertuarı ile 20 Kasım’da İzmir AASSM’de olacak.

Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayanlar etkinlik alanına kabul edilemeyecek. Katılımcılar / izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyacak.  İzleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacak. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkarılacak. Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecek.

1995 senesinden günümüze kadar 18 albüm kaydı yapan Kerem Görsev, trio için düzenlediği bestelerinden, filarmoni orkestrası aranjmanlarına kadar akustik jazz müziğinin farklı formatlarını dinleyenleri ile paylaşıyor. Kerem Görsev’in New York, St Petersburg, Londra, Los Angeles ve İstanbul’da yaptığı kayıtlar, ülkemizde caz müziğinin geniş bir dinleyici topluluğuna ulaşmasını mümkün kıldı.

Yurt dışında Pescera, Vilnius, Umbria , Bishkek Jazz ve Marciac Jazz festivali gibi prestijli sahnelerde performans veren Kerem Görsev, ülkemizde de yoğun bir konser programı dahilinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ünlü müzik televizyonu Mezzo TV kayıtları için bir performans veren Kerem Görsev Trio, uluslararası eleştirmenler tarafından da büyük beğeni kazandı ve Avrupa’da da önemli sahnelerde performans gösterdi.

Kerem Görsev Trio İzmir konseri 2021 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde

  • Konser adı: Kerem Görsev Trio İzmir konseri 2021
  • Konser tarihi saati: 20 Kasım 2021 Cumartesi / 20.30
  • Konser yeri mekanı: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi / İzmir

son dakika izmir haberleri

Yorumlar (0)