Manga izmir konseri 29 Ekim 2021 Gaziemir Festival Alanı’nda

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda İzmir Gaziemir Festival Alanı’nda konser verecek olan Manga grubu, en sevilen şarkılarını İzmir açıkhava konserlerinde İzmirliler için seslendirecek.

Güncel 27.10.2021, 15:14
Manga izmir konseri 29 Ekim 2021 Gaziemir Festival Alanı’nda

Manga izmir konseri 29 Ekim 2021 Cuma akşamı saat 20.30’da başlayacak. İzmir açıkhava konserleri etkinliği Gaziemir Festival Alanı’nda yapılacak. Gaziemir Belediyesi tarafından organize edilen İzmir Manga Konser Etkinliği ücretsiz olacak.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘en büyük eserim’ dediği Cumhuriyet’imizin ilanının 98. yılı Gaziemir ilçesinde bir hafta boyunca büyük bir coşkuyla kutlanacak. Gaziemir’in dört bir yanında çocuk etkinlikleri, dans gösterileri, konserler, söyleşiler, kortej, bisiklet ve araba turları ile film gösteriminin yer aldığı bayram kutlamaları yapılacak. Tüm bu etkinlikler ücretsiz olacak.

İzmir’in dört bir yanında yaşanacak Cumhuriyet Bayramı coşkusu, 29 Ekim günü Gaziemir Festival Alanı’nda sahne alacak Manga grubunun konseriyle zirveye ulaşacak. Kortej yürüyüşünün ardından bayram coşkusu Manga konseriyle devam edecek. Festival Alanı’nda saat 20.30’da sahne alacak Manga grubu, marşları ve şarkılarını Cumhuriyet için seslendirecek.

Tüm Gaziemirlilere Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katılma çağrısı yapan Belediye Başkanı Halil Arda, “Ebedi liderimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emaneti olan Cumhuriyet’in ilanının 98. yılını Gaziemir’de beş gün sürecek etkinliklerimizle kutlayacağız. Cumhuriyet sevdalılarını,  Cumhuriyet’in bekçilerini 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusuna ortak olmaya davet ediyorum. Gelin, en büyük bayramımızı büyük bir coşkuyla ve gururla kutlayalım” dedi.

Manga izmir konseri 29 Ekim 2021 Gaziemir

  • Konser adı: Manga izmir konseri 29 Ekim 2021
  • Konser tarihi saati: 29 Ekim 2021 Cuma / 20.30
  • Konser yeri mekanı: Gaziemir Festival Alanı / İzmir

son dakika izmir haberleri

Yorumlar (0)