Manisa Sarıgöl Bahadırlar cinayet: Alper Sürücü öldürüldü

Manisa Sarıgöl Bahadırlar Köyü / Mahallesi’nde tartıştığı amcaoğullarından Alper Sürücü’yü öldüren, birini de yaralayan zanlı jandarmaya teslim oldu.

Güncel 14.07.2022, 15:37 19.07.2022, 16:04
Manisa Sarıgöl Bahadırlar cinayet: Alper Sürücü öldürüldü

Son dakika Manisa Sarıgöl cinayet haberleri… Manisa Sarıgöl Bahadırlar cinayet: Alper Sürücü öldürüldü. Manisa'nın Sarıgöl ilçesine bağlı Bahadırlar Köyü / Mahallesi’nde gece saat 02.30 sıralarında A.S. (33) isimli şahıs aralarında arazi anlaşmazlığı nedeniyle husumet bulunan amcasının çocukları M.S.S. (32) ve Alper Sürücü (27) isimli şahısları tabanca ile ateş ederek yaraladı.

Manisa Sarıgöl Bahadırlar cinayet: Alper Sürücü öldürüldü

Manisa Sarıgöl Bahadırlar Köyü Alper Sürücü cinayeti detayları ortaya çıktı. Yaralılar hastaneye sevk edilmeden önce M.S.S. jandarma ekiplerine kendilerini vuranın amcasının oğlu olan A.S. (33) olduğunu söyledi. Sarıgöl devlet Hastanesine ağır yaralı olarak kaldırılan Alper Sürücü ise hastanede doktorların yaptığı tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

Diğer yaralı M.S.S. ise Sarıgöl Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Alaşehir Devlet Hastanesine ardından da Salihli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. M.S.S.'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Sarıgöl Alper Sürücü cinayeti zanlısı teslim oldu

Olayın hemen ardından Cumhuriyet Savcısına bilgi veren jandarma ekipleri OYİT ve Alaşehir JASAT’ın da desteği ile tahkikata başladı. Şüpheli A.S. (33) ise olaydan saatler sonrası Sarıgöl İlçe Jandarma Komutanlığına gelerek teslim oldu.

son dakika izmir ege bölgesi haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)