Muğla Menteşe metan gazı zehirlenmesi: Menteşe Kafaca Mahallesi’nde 4 kişi hayatını kaybetti

Muğla Menteşe Kafaca Mahallesi’nde hayvan foseptiği çukurundaki metan gazından zehirlenen İlkay Altındal, Kenan Can, Taner Karaçin ve Tuncay Altındal hayatını kaybetti.

Güncel 27.04.2022, 23:18 01.05.2022, 16:24
Muğla Menteşe metan gazı zehirlenmesi: Menteşe Kafaca Mahallesi’nde 4 kişi hayatını kaybetti

Son dakika Muğla Menteşe haberleri Muğla Menteşe Kafaca Mahallesi metan gazı zehirlenmesi olayında 4 kişi yaşamını yitirdi. Olay, akşam saatlerinde Kafaca Mahallesi Pürem Sokak’ta bulunan hayvan çiftliğinde meydana geldi.

Muğla Menteşe Kafaca Mahallesi metan gazı zehirlenmesi

Muğla Menteşe Kafaca Mahallesi metan gazı zehirlenmesi detayları ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, çiftlikteki 4 kişi hayvan foseptiği çukurundaki tahtaları sökmek istedi. Çukura giren İlkay Altındal, Kenan Can, Taner Karaçin ve Tuncay Altındal bir süre sonra rahatsızlandı. İlk belirlemelere göre çukurdaki metan gazından zehirlendiği tahmin edilen 4 kişi ambulanslarla Muğla’daki hastanelere kaldırıldı.

İlkay Altındal, Kenan Can, Taner Karaçin ve Tuncay Altındal

Gazdan zehirlenen İlkay Altındal, Taner Karaçin ve Kenan Can kaldırıldıkları Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Tuncay Altındal ise kaldırıldığı özel hastanede hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

son dakika izmir ege bölgesi haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)