Survivor Ayşe Yüksel aslen nereli boyu kaç cm ne iş yapıyor mesleği ne Survivor Ayşe burcu ne?

Survivor 2022 All Star yarışmacısı Ayşe Yüksel’in memleketi, boyu, mesleği ve hangi burç olduğu ile hayatına dair detaylar ortaya çıktı.

Güncel 25.05.2022, 02:05
Survivor Ayşe Yüksel aslen nereli boyu kaç cm ne iş yapıyor mesleği ne Survivor Ayşe burcu ne?

Survivor 2022 All Star yarışmacısı Ayşe Yüksel’in hayatına dair ayrıntıları merak edenler, Survivor Ayşe Yüksel aslen nereli, Survivor Ayşe Yüksel boyu kaç cm, Survivor Ayşe Yüksel ne iş yapıyor mesleği ne ve Survivor Ayşe Yüksel burcu ne sorularının yanıtlarını araştırıyor. Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde eğitim gören Ayşe Yüksel, spora erken yaşlarda başladı.

Ortaokulda masa tenisi eğitimi alan, 7. Sınıfta haltere başlayan ve genç kategorisinde Türkiye 3.’sü olan Ayşe Yüksel, 1 yılın ardından halter sporunu bırakarak voleybol sporuna devam etti. 6 yıl boyunca mahalli ligde voleybol oynayan, bu süre zarfında tenis antrenörlüğüne de başlayan ve 6 yıldır bu sporu da sürdüren Ayşe Yüksel, lise yıllarında basketbol okul takımında da betnis yer almıştır. Üniversite yıllarında 1 yıl futsal ve yüzme dersi alan Ayşe Yüksel 2022 Survivor kadrosunda yarışmaya devam etmektedir.

Survivor Ayşe Yüksel aslen nereli?

Survivor 2022 All Star yarışmacısı Ayşe Yüksel aslen Düzcelidir. 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de doğan ve büyüyen Ayşe Yüksel, 22 yaşındadır.

Survivor Ayşe Yüksel boyu kaç cm?

Survivor All Star yarışmacısı Ayşe Yüksel’in boyu 1.64’tür. Survivor’da yeniden yarışan ve yaşı itibariyle özgüveni yüksek bir kişi olarak dikkat çeken Ayşe Yüksel, şampiyonluğun güçlü adayları arasında yer almaktadır. Ayşe Yüksel, yıllardır çıkmayan kadın şampiyon için Dominik’te mücadele vereceğini söylüyor.

Survivor Ayşe Yüksel ne iş yapıyor mesleği ne?

Survivor All Star yarışmacısı Ayşe Yüksel tenis hocalığı işi yapıyor. Survivor Ayşe Yüksel’in mesleği tenis hocalığıdır. Aynı zamanda eğitim hayatını da sürdüren Ayşe Yüksel, gerçek hayatındaki sportif başarıları parkurlarda da göstermek için yarışmada yer aldığını kaydediyor.

Survivor Ayşe Yüksel burcu ne?

23 Mayıs doğumlu olan Survivor All Star 2022 yarışmacısı Ayşe Yüksel’in burcu İkizlerdir. İnsanlarla genel olarak iyi anlaşabildiğini söyleyen Ayşe Yüksel, 20 yaşındaki bir insanın neler yapabileceğini göstermek için Survivor’da olduğunu sözlerine ekliyor.

Yorumlar (0)