Survivor Sema evli mi eşi kim boyu kaç Survivor Sema Seda kardeş mi?

Survivor All Star yarışmacısı Sema Aydemir ailesi, evli mi, eşi kimdir, Survivor Sema’nın boyu kaç, Survivor Sema ile Seda kardeş mi soruları yanıt buldu.

Güncel 21.05.2022, 23:28
Survivor Sema evli mi eşi kim boyu kaç Survivor Sema Seda kardeş mi?

Survivor All Star yarışmacısı Sema Aydemir’in hayatına dair detaylar merak ediliyor. Survivor Sema evli mi eşi kim, Survivor Sema boyu kaç, Survivor Sema Seda kardeş mi sorularının yanıtları araştırılıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında 2017 yılında ve 2018 All Star yarışmasında da adada mücadele eden Sema Aydemir, aynı zamanda Survivor Ekstra programında da yorumcu olarak devam etmişti. Survivor All Star yarışması ile yeniden parkurlara çıkan Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985 tarihinde Bursa’da dünyaya gözlerini açtı.

Mutlu bir ailede büyüdüğünü kaydeden Sema Aydemir, sporculuğa nasıl adım attığını anlatmış ve ilkokulda koşu yaptıklarını ve kardeşi ile birlikte bir yarışa katıldıklarını söylemişti. Yarışmada ikiz kardeşi ile birinci olduklarını ve kulübe kaydolduklarını söyleyen Aydemir, kariyerinin ilk yarışının enzabet bu olduğunu sözlerine eklemişti.

Survivor Sema evli mi?

Survivor All Star yarışmacısı Sema Aydemir evli değildir. Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile evlenen ve 2016 yılında boşnan Sema Aydemir, daha sonra evlenmemiştir.

Survivor Sema eşi kim?

Survivor All Star yarışmacısı Sema Aydemir’in eski eşi sporcu Eşref Apak’tır. Çift 2016 yılında yollarını ayırmıştır. Çiftin bu evlilikten Ali isminde bir çocuğu bulunuyor. Sema Aydemir şu an bekardır.

Survivor Sema boyu kaç?

Survivor All Star yarışmacısı Sema Aydemir’in boyu 1.70 cm’dir. Yarışmaya katıldığında 63 kilo olan Survivor Sema, olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil etmiş başarılı bir sporcudur. 2012 Londra Olimpiyatları'nda 4x400 metre bayrak yarışına çıkan Sema Aydemir; Pınar Saka, Birsen Bekgöz, Meliz Redif birlikte mücadele vermiştir.

Survivor Sema Seda kardeş mi?

Survivor yarışmacısı Sema Aydemir ile Seda Ocak ikiz kardeştir. İkizi olan Seda Ocak Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasına katılmış ve finale çıkmıştır. 4 kız kardeş olduklarını ifade 36 yaşındaki Sema Aydemir'in bir ablası bir kardeşi ve ikizi var.

Yorumlar (0)