Tünel filmi oyuncuları isimleri Tunnelen The Tunnel Tünel filmi ne zaman çekildi hangi kanalda?

TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Norveç yapımı The Tunnel Tünel filminin oyuncu kadrosu, kaç yılında çekildi ve hangi kanalda soruları yanıt buldu.

Güncel 10.06.2022, 20:05
Tünel filmi oyuncuları isimleri Tunnelen The Tunnel Tünel filmi ne zaman çekildi hangi kanalda?

Televizyon ekranlarında sinemaseverlerin beğenisine ilk kez sunulacak olan The Tunnel Tünel filmi ile ilgili detaylar araştırılıyor. Tünel filmi oyuncuları isimleri, Tunnelen The Tunnel Tünel filmi ne zaman çekildi ve Tünel filmi hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ortaya çıktı. Norveç yapımı olan Tünel filminin yönetmen koltuğunda Pål Øie oturuyor.

Tunnelen orijinal adına sahip olan The Tunnel filmi afet ve gerilim türleri ile TV’de ilk kez olarak ekranlara geliyor. Thorbjørn Harr’ın başrolde olduğu filmde, buldozer sürücüsü Svein’in büyük bir afetle karşı karşıya kalması ve verdiği mücadele işleniyor. Bir tünelde verilen yaşam mücadelesi filmin konusunu mutlubet oluşturuyor.

Tunnelen Tünel filmi ne zaman çekildi?

Tunnelen Tünel filmi 2019 yılında çekildi. 25 Aralık 2019 tarihinde Norveç’de vizyona girdi. 105 dakika süren filmin senaryosunu Kjersti Helen Rasmussen yazdı. Filmin yapımcıları Einar Loftesnes ve John Einar Hagen oldu.

The Tunnel Tünel filmi hangi kanalda oynuyor?

TV’de ilk kez yayınlanacak olan The Tunnel Tünel filmi Show TV kanalında oynuyor. 10 Haziran’da yayınlanacak olan film 20.00’de ve tekrar olarak 22.15’de izleyicilerle buluşacak. Film ayrıca birçok ödülün sahibi olmuştur. En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, Seyirci Ödülü, En İyi Yapımcı, En İyi Ses Tasarımı konularında da aday gösterilmiştir.

The Tunnel Tünel filmi oyuncuları isimleri

  • Thorbjørn Harr - Stein
  • Ylva Lyng Fuglerud - Elise
  • Lisa Carlehed - Ingrid
  • Ingvild Holthe Bygdnes - Andrea olarak
  • Mikkel Bratt Silset - Ivar
  • Per Egil Aske - Christian
  • Jan Gunnar Røise - Gunnar
  • Silje Breivik - Mia
Yorumlar (0)